Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
nIKe08
Gerçek AdEkin Özyurt
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Ocak 2012
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 2 yıl önce
Son giriş tarihi: bir ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
JUST CAUSE 3 STEAM AÇILMIYOR!!! başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Yok.windows 7 şuan.... Mesaja git »
JUST CAUSE 3 STEAM AÇILMIYOR!!! konusunu başlattı (2 yıl önce)
Steam indirimlerinde Just Cause 3 almıştım.Canım çıktı indirene kadar fakat açılmıyor.Birkaç saniye oyunda gözüküyor fakat hiçbir tepki vermeden geri ... Mesaja git »
David Hayter "Hideo Kojima'yı Sevmiyorum" başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Yalnız haberi Talha Aynacı yazmış BSC'den ayrılmamışmıydı o?... Mesaja git »
Dead Rising 4, Steam ve PlayStation 4 için de Gelecek başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Xbox markası için Halo dışında Exculisive diyebileceğimiz oyun kalmadı sanırım.... Mesaja git »
Infinite Warfare falan hikaye bu seneki asıl alınması gereken COD bu bence.... Mesaja git »
Dishonored 2, "Muhtemelen" 12-20 Saat Uzunluğunda Olacak başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
İlk Dishonered'dan daha iyi bir oyun olacağını düşünüyorum.Çok umutluyum bu oyundan umarım yanılmam.... Mesaja git »
Sony yardırıyor valla E3'ü kırdı geçirdi üstüne de bu haber çok iyi oldu... Mesaja git »
Doom'un İlk İnceleme Puanları Paylaşıldı başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Sonunda uzun bir zamandır şöyle güzel bir Arcade FPS oyunu gelmiyordu.Hep COD BF gibi military realist shooterlarla doluydu etraf.... Mesaja git »
Kotaku: Playstation 4.5 Geliyor + 4K Çözünürlük Sunacak başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
PC Master Race.... Mesaja git »
Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu Tamamlandı başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Oyunun tamamlanmasına mı sevineyim yoksa fiyata mı üzüleyim bilemedim.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.125