Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Krone
Gerçek Ad 
İlgi AlanlarıFutbol | Basketbol | Formula 1 | Dizi-Sinema | Bilgisayar-Konsol Oyunları | Mobil Cihazlar
Konumİstanbul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Kasım 2011
2. el mesaj sayısı: 9
Son mesaj tarihi: 10 sa. önce
Son giriş tarihi: 10 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları18
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Avengers: Infinity War l 27.04.2018 l Vizyonda başlıklı konuya yorum yazdı (10 sa. önce)
Üşengeçlikten aylar sonra izleme fırsatı buldum. Gelecek filmde Tony kilit isim olacak sanırım. Bir taştan daha değerli bir kaderi var. Thanos'a kafa ... Mesaja git »
ATV Haber DH forumda pompalı silah satışı haberi başlıklı konuya yorum yazdı (11 sa. önce)
bu malum kanal her zamanki gibi gereksiz uyduruk yalan dolan saçma haberler peşinde. "avcılık" bölümünde yapılan bir tartışmayla çocuklara s... Mesaja git »
Daha fazla zorno izlemek için herhalde. Heriflerin çalışmaktan malum işe vakitleri mi kalıyor ?... Mesaja git »
Bu gidişle Türkiye de ulus devlet bitecek başlıklı konuya yorum yazdı (11 sa. önce)
Andımızı bitirdiler, istiklal marşına da laf söyleyen fesli tipler var. Yakında bayrağı da değiştirmeye kalkarlarsa hiç şaşırmayacağım. Nasıl olsa ses... Mesaja git »
GAME OF THE YEAR (GOTY 2018) 07/12/2018 başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
GoW RDR2 arasında diyorum ama bence RDR2 alır. Oyun acayip hypelandı. E hakediyor da. Adamlar çok emek vermişler, bütün NPC'ler ile sürekli bir et... Mesaja git »
Samsung Galaxy S10'un işlemcisini gördük başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Diğer editörler gibi şişirme işlerle uğraşmıyor, gerçek bir teknoloji sevdalısı. Takipteyiz.... Mesaja git »
Vodafone bana ne var başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
2 haftadır saçma sapan sürpriz denen şey çıkıyor. sosyofix midir her ne saçmalıksa işte.... Mesaja git »
Hiçbiri de ihtiyaçtan değil. Para bol adamlarda. Tuvalet kağıdı bile yapabilirler.... Mesaja git »
Kriz Sokağa yansıdı:Türkler Yeme alışkanlığını değiştirdi başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Daha trump demeye devam etsinler kuru fasülye değil kuru ekmeğe kalacaklar bu gidişle.... Mesaja git »
n11'in 10 Kasım'a Laf Atması! (#n11Boykot) başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Belki bir şeyler alırım diye bakınıyordum. İyi ki foruma girip bu konuyu görmüşüm. Sildim.... Mesaja git »
Arkadaşları

ZEUS__

V1CT0RY

Lord De Seis

lifeanddead

Androalphus

lazloo

Amedra

Oluruna Bırak!

duygusal-adam

Atalay`

diosfer

Mammalia

Illustrious.

Themistokles

K.Dot

revogame

Sultan II. MEHO

Sinekli Bakkal
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Vodafone
ISS
TTNET
Takım
Fenerbahçe
TV
Samsung
Klima
Airfel
Basketbol
Fenerbahçe
İşlemci
AMD
Modem
TP-Link
Formula 1
Ferrari

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109