Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Krone
Gerçek Ad 
İlgi AlanlarıFutbol | Basketbol | Formula 1 | Dizi-Sinema | Bilgisayar-Konsol Oyunları | Mobil Cihazlar
Konumİstanbul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Kasım 2011
2. el mesaj sayısı: 9
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları18
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Black Panther ile yine zenci duyarı kasmaya devam. Hollywood'un zenci ve eşcinsel sevdası ne zaman son bulacak merak ediyorum.... Mesaja git »
Android Tv Box için tavsiye. başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Hocam 4 GB versiyonu da varmış. Sanırım ikisi de aynı işlemciyi kullanıyorlar. Ben kullanıcı deneyimi olarak merak etmiştim. Hangisini tercih etmek da... Mesaja git »
Android Tv Box için tavsiye. başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Selamlar Netflix + IPTV yayınları için bana Xiaomi Mi Box S önerilmişti bu konuda. Fakat 2 GB Ram'in yetersiz kaldığını ve cihazın kronik donma proble... Mesaja git »
Netflix orijinal içeriğe bu yıl 15 milyar dolar harcayabilir başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Teşvik alıyorlardır. ABD için 10-15 milyar dolar para değil. Ayrıca ben hizmetlerini beğeniyorum. Aylık 15-20 liraya istediğin kadar dizi film keyfi y... Mesaja git »
Şişli'de parkta tecavüz dehşeti! Elbiselerini ateşe vermişler başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Hemen dibinde de adalet sarayı var. Tinercisi suriyelisi ipsiz sapsızı eksik olmaz bu parkların.... Mesaja git »
Mozilla, Firefox Focus 9.0'a reklam engelleyici ekliyor başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Masaüstünde yeni Firefox muhteşem hızlı. Eklentileri vs zaten söylemeye gerek yok. Mobilde de Firefox kullanıyorum ama bir Safari akıcılığını vermiyor... Mesaja git »
Ensonhaber, Haber7 gibi sitelerdeki yorumlar hakkında başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Muhafazakar ve tarikatçı kesimin takıldığı yerler genellikle. Muhalif yorum yazarsın taşa tutarlar aman dikkat.... Mesaja git »
SON DAKİKA...YEREL SEÇİMLERDE 53 BİN SURİYELİ OY KULLANACAK başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
53 gelecekte olur 153 sonra 553 böyle böyle derken bir bakmışsın seni kapının önüne koymuşlar.... Mesaja git »
Yasaklansa ya da ne bileyim iflas etse de kurtulsak şu illetten.... Mesaja git »
Samsung yeni 'rüzgarsız' klimalarını tanıttı başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Rüzgarsız olması önemli. Klima kullanmaktaki amacımız zaten ortamın sıcaklığını değiştirmek. Soğutmak ve ısıtmak. Rüzgar burada rahatsız edici, gereks... Mesaja git »
Arkadaşları

ZEUS__

V1CT0RY

Lord De Seis

lifeanddead

Androalphus

lazloo

Amedra

Oluruna Bırak!

duygusal-adam

Atalay`

diosfer

Mammalia

Illustrious.

Themistokles

K.Dot

revogame

Sultan II. MEHO

Sinekli Bakkal
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Vodafone
ISS
TTNET
Takım
Fenerbahçe
TV
Samsung
Klima
Airfel
Basketbol
Fenerbahçe
İşlemci
AMD
Modem
TP-Link
Formula 1
Ferrari

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.156