Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Laminon
Gerçek Adutku turan
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Kasım 2011
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 23 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
BLESS ONLINE - (Türkçe Rehber - inceleme) - (HAKKINDA HERŞEY) - başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Bana bns De pvp dısında yapabildigin tek birşey söylesene ya... Mesaja git »
BLESS ONLINE - (Türkçe Rehber - inceleme) - (HAKKINDA HERŞEY) - başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Kapatma nedenleri neymiş birşey söylediler mi... Mesaja git »
REVELATİON ONLİNE başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Ben moonsea de oynuyorum başlarsanız orada yardımcı olmaya çalışırım... Mesaja git »
REVELATİON ONLİNE başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bi tane blademaster var birde ilerleyen zamanlarda bi assain class ı daha gelecek Çin de var şu an Avrupaya ne zaman gelir bilemem Bi oynayın de... Mesaja git »
REVELATİON ONLİNE başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Cross Server mantığı yok olacak mı bilmiyorum open betanın ne zaman biteceği hakkında açıklama oldu mu bilmiyorum... Mesaja git »
En çok Türk moonsea de olabilir ama tidewater corral da var diye biliyorum baya Türk güzel Türk guildleri var Oyunun en hardcore geçtiği Server da ... Mesaja git »
Aynen öyle ama çok fazla Türk var garip yanı ona bende sasırdım Oyun reklamda yapmıyor galiba open betadan çıkmayı bekliyorlar. Merak ettiğiniz şe... Mesaja git »
Güzel gidiyor zaten oyun daha open belada yarin büyük bir güncelleme gelecek oyuncu sayısı yeterli bi open beta için bence... Mesaja git »
Bilgisayardan anlayanlar lütfen yardım başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Kardes sağdaki priz batarya işaretine tıkla güç tasarruf modunu aç oradan... Mesaja git »
Hocam hangi anlamda soruyorsun yardımcı olayım ben az. Çok bilgim var oyun craft sistemi çok kapsamlı ve çok zor özelden yazarsan yada burdan ögrenme... Mesaja git »
Arkadaşları

deryatek

eosmanyaman
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.094