Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
derinsuvari
Gerçek AdDERİN SUVARİ
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 8 Kasım 2011
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 23 gün önce
Son giriş tarihi: 11 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
lg g3 MAVİ EKRAN HATASI ACİL YARDIM başlıklı konuyu favorilerine ekledi (23 gün önce)
ARKADAŞLAR LG G3 MAVİ EKRAN HATASI VAR. AÇILIYOR 10 SN CİVARINDA MAVİ EKRANA GEÇİYOR. BAZEN CİHA ISINMIŞSA HEMEN MAVİ EKRAN HATASI VERİYOR . BUNUN SIK... Mesaja git »
lg g3 MAVİ EKRAN HATASI ACİL YARDIM başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Selam, arkadaşlar sorun bu işlemden sonra tamamen düzeldi mi yoksa tekrarladı mı bu süreçte?... Mesaja git »
Lenovo Vibe K5 Ana Konu Ve Kullanıcılar Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
"Benim telefonun arka kamerası çalışmıyor kameraya bastığım zaman ekrana gökkuşağı gibi bi ekran gelıyor" demişsiniz aynı sorun bizde de oldu. Hallold... Mesaja git »
Lenovo Vibe K5 Ana Konu Ve Kullanıcılar Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Merhaba arkadaşlar, kardeşim sene başında Lenovo K5 aldı teknosa.com sitesinden. Ürün kutusunu uzunca bir süre açmadı, açalı 2-3 ay olmuştur sanırım, ... Mesaja git »
Boyadan anlayanlara... başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Arkadaşlar bir de dyostop ve dyoterm var, bunları kullanan veya hakkında bilgisi olan var mı?... Mesaja git »
Boyadan anlayanlara... başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Ne önerirsiniz, kullanışlı, hem nefes alan, hem neme küfe dayanaklı?... Mesaja git »
iç çephe yalıtım malzemesi ve boya tavsiyesi başlıklı konuyu favorilerine ekledi (8 ay önce)
arkadaslar ilk olarak iyi günler :) ben bursa kaplıkayada oturuyorum bilenler bilir evimizde mantolama var ama sanırım yetersiz olmus oturma odası c... Mesaja git »
Boyadan anlayanlara... başlıklı konuyu favorilerine ekledi (8 ay önce)
Merhaba arkadaşlar, Yeni bir eve taşınacağız ve evi boyatmak istiyorum. Hangi boya markasını ve hangi türünü tavsiye edersiniz? Genelde marka olarak... Mesaja git »
Boyadan anlayanlara... başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Arkadaşlar Merhaba, Dyo termodinamik olsun diğer boyalar olsun yaptıranlar ne alemde, memnunlar mı, artı- eksi yönleri neler? Acilen boya almamız lazı... Mesaja git »
Yok ürünü değil sadece hortumunu yolluyormuş satıcı, hala elimize geçmedi ptt yüzünden, evde yoktunuz ayağı yaptılar beklememize rağmen. Pzt. ye kaldı... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094