Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
derinsuvari
Gerçek AdDERİN SUVARİ
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 8 Kasım 2011
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 6 ay önce
Son giriş tarihi: 15 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Boyadan anlayanlara... başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Arkadaşlar bir de dyostop ve dyoterm var, bunları kullanan veya hakkında bilgisi olan var mı?... Mesaja git »
Ne önerirsiniz, kullanışlı, hem nefes alan, hem neme küfe dayanaklı?... Mesaja git »
iç çephe yalıtım malzemesi ve boya tavsiyesi başlıklı konuyu favorilerine ekledi (6 ay önce)
arkadaslar ilk olarak iyi günler :) ben bursa kaplıkayada oturuyorum bilenler bilir evimizde mantolama var ama sanırım yetersiz olmus oturma odası c... Mesaja git »
Boyadan anlayanlara... başlıklı konuyu favorilerine ekledi (6 ay önce)
Merhaba arkadaşlar, Yeni bir eve taşınacağız ve evi boyatmak istiyorum. Hangi boya markasını ve hangi türünü tavsiye edersiniz? Genelde marka olarak... Mesaja git »
Arkadaşlar Merhaba, Dyo termodinamik olsun diğer boyalar olsun yaptıranlar ne alemde, memnunlar mı, artı- eksi yönleri neler? Acilen boya almamız lazı... Mesaja git »
Yok ürünü değil sadece hortumunu yolluyormuş satıcı, hala elimize geçmedi ptt yüzünden, evde yoktunuz ayağı yaptılar beklememize rağmen. Pzt. ye kaldı... Mesaja git »
Değişim talep ettim, önce servise yönlendireceklerini daha sonra da uzun süreceğinden bizzat kargoladıklarını söylediler, muhtemelen yarın gelir ama m... Mesaja git »
Selam, Arnika Tesla Premium kullanan arkadaşlar. Bu gün süpürgemiz geldi, açtık şöyle bir evi süpürdük. Kumandalı tutma kolu ile hortumun tam bağlantı... Mesaja git »
Arnica tesla premium nasıl? başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Güle güle kullanın. Arnika Tesla Premium aldık. Bu gün süpürgemiz geldi, açtık şöyle bir evi süpürdük. Kumandalı tutma kolu ile hortumun tam bağlantı ... Mesaja git »
Selam, Arnika Tesla Premium kullanan arkadaşlar. Bu gün süpürgemiz geldi, açtık şöyle bir evi süpürdük. Kumandalı tutma kolu ile hortumun tam bağlantı... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.125