Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
esmeradam12
Gerçek Adayberk aytekin
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Kasım 2011
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 2 yıl önce
Son giriş tarihi: 2 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Teşekkürler umarım bu çekiliş yüzüme güler :)... Mesaja git »
Metal Gear Survive için 15 Dakikalık Oynanış Videosu başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Yapılan açıklamada Metal Gear Solid V: The Phantom Pain'i 60 dolar fiyatla sattıklarını, Metal Gear Survive'ın fiyatının ise Ground Zerous'un 30 do... Mesaja git »
Hocam elinize gözünüze sağlık siz sizi soğutan kişilere aldanmayın hayatta sizi soğutmaya sizi engellemeye çalışan çok kişi olur olacaktır.Tekrardan e... Mesaja git »
BSC Büyük Yılbaşı Çekilişi başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Razer Tartarus Chroma / Fallout 4 (PC) Post-apocalypse bir dünyayı keşfetmek ve ilk razer ürününe sahip olmak hayal bile edemiyorum. Umarım ilk de... Mesaja git »
Razer Tartarus Chroma / Fallout 4 (PC) Post-apocalypse bir dünyayı keşfetmek ve ilk razer ürününe sahip olmak hayal bile edemiyorum. Umarım ilk de... Mesaja git »
Batman: Arkham Knight'ın 45 GB'lık Dosya Boyutu Var başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Arkadaşlar bence durum şöyle 45 gb oyunun boyut ama biz 20 gb 25 gb oyunun setubunu indiriyoruz.Oyunun yüklenmiş hali o kadar kapsar.Belkide ben yanlı... Mesaja git »
Batman: Arkham Knight'ın Yeni Videosu Ertelenme Haberiyle Beraber Geldi başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
İnşallah 5:27 deki etrafında dönen adam gibi hatalara oyunda rastlamayız.... Mesaja git »
Elder Scrolls Online'ın Oyun İçi Marketi Detaylandı başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Ben şimdi aldım 1 aylık. Tekrar almak zorunda mı kalacağım ?... Mesaja git »
Planetside 2'nin PS4 Betasından Teknik Detaylar başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
https://www.change.org/p/naomi-barnett-aral-boykot-aral-game-oyun-fiyatlar%C4%B1n%C4%B1-kabul-edilebilir-fiyatlara-%C3%A7eksin-bu-%C3%A7a%C4%9Fr%C4%B1... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094