Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mhakannn
Gerçek AdMehmet Hakan Mamuş
KonumSamsun,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 31 Ekim 2011
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 5 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Crash Bandicoot N. Sane Trilogy Satışları 10 Milyonu Aştı başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Oyun remastered olarak iyi değil. Sıkıntılı kontroller birebir duruyor. Ben eski Crash'leri yeni grafiklerle oynayayım diyorsanız alınabilir. Nası... Mesaja git »
İnşallah PC için yakın zamanda duyurulur.... Mesaja git »
Beyond Good and Evil 2'den Yeni Oynanış Görüntüleri başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
İlk oyunu oynamama rağmen karakterleriyle ve dünyasıyla çok ilgimi çekmişti ama oluşturulan açık dünya (hatta açık uzay)... Mesaja git »
Football Manager 2019 Touch Switch için Çıktı başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
[quote]Orjinalden alıntı: BSC Misafiri Bunun normalden farkı ne? Fakir versiyonu mu nedir?[/quote] Baya bi sadeleştirilmiş hali denilebilir. Bur... Mesaja git »
Spyro'nun satmasına o kadar sevindim ki. Mükemmel bir serinin kaliteli bir remastered'ı. İnşallah PC'de de görürüz.... Mesaja git »
WİFİ KAYDEDİLDİ SORUNU başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Çok teşekkürler işe yaradı. Uzun zamandır bu sorunu yaşıyordum çözüldü.... Mesaja git »
Michael Jordan Elektronik Spora Yatırım Yaptı başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
E-spor, spor falan değildir. İnsan bedenine faydasından çok zararı olan şey spor sayılmamalı. Büyük gelir getirmesiyle spor sayılmasını... Mesaja git »
Spyro Reignited Trilogy Çıkış Fragmanı başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Spyro hayranıyım. Yenilenmiş versiyon da mükemmel gözüküyor. İnşallah yakın zamanda PC'ye de çıkar.... Mesaja git »
PlayStation Store'da Büyük Oyunlara Büyük İndirimler başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Standart fiyat olması gereken fiyatlar. Ekonomik sıkıntımız var ama krizi bahane ederek fiyatları aşırı abarttılar. Asgari ücretin 3'te 1'... Mesaja git »
Death Stranding TGS 2018 Fragmanı başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Oyun yüksek bütçeli bir "sanat filmi" olacak gibi. Muhtemelen herkese hitap etmeyecek. Temayı sevecek ve oyunu anlayabilecek ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Biz bize yeteriz, çünkü Fenerbahçeliyiz...
Sistem ve Tercihleri
Takım
Fenerbahçe
Hakkında
df5b458f81fefd3cad9e80bd7b5b99fcB.jpgdf5b458f81fefd3cad9e80bd7b5b99fcB.jpg

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.145