Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
M-A-K
Bir Önceki Kullanıcı Adımuco678
Gerçek AdM. A. K.
KonumGaziantep,Şahinbey
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Ağustos 2011
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Hocam ekran görüntünüzde WiFi simgesinin yanında HD simgesi var. Hangi operatörü kullanıyorsunuz. Benim ki Türkcell ve volte & vowifi ayarlarını yapa... Mesaja git »
MI A2 wp grubuna girmeyi istiyorsanız bana özelden telefon numaranızı atın. ; MI 6X wp grubuna girmeyi istiyorsanız bana özelden telefon numaranızı ... Mesaja git »
SU ARITMA CİHAZI TAVSİYE başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Müsait olamadığım için yazamadım kusura bakmayın. Cihaz kurulumunu yaptım 3 haftadır sorunsuz bir şekilde suyumu arıtıyorum. Ancak TDS ve Ph değerleri... Mesaja git »
Mobilde Pop-up Abonelik Kaldırılsın! - BTK Duy Sesimizi !! başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
3/4 yıl önce benimde başıma gelmişti. Müşteri hizmetlerini arayıp iptal ettirmiştim. Daha sonra bu şekilde abonelik yapılmasını da iptal etmek istem... Mesaja git »
Microsoft Launcher fena değil gibi.... Mesaja git »
Amazon Türkiye Cep Telefonları İndirimi başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Cpu, Gpu ve stabilite konusunda A2 daha iyi. Pil performansı konusunda Zenfone Max Pro baya iyi.... Mesaja git »
Aynı durumdayım. Honor Play ile Mi A2 arasında 540 lira fark var bu farkı vermeye değer mi bilmiyorum.... Mesaja git »
Huawei P20 Lite 64 GB Efsane Cuma 1999TL ( Yanıyoooorrr ) başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Pardon ona dikkat etmedim.... Mesaja git »
Huawei P20 Lite 64 GB Efsane Cuma 1999TL ( Yanıyoooorrr ) başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Trendyol 1949 TL.... Mesaja git »
SU ARITMA CİHAZI TAVSİYE başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Hocam Galip Bey bir önceki sayfada kurulum videosunu paylaşmıştı. Ben de konuyla ilgileniyorum hatta malzeme siparişlerimi verdim. İnşallah bu hafta i... Mesaja git »
Arkadaşları

muhalif13

göktuğbey
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.109