Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Adoring
Gerçek AdMert
MeslekÜni-Öğrenci
İlgi AlanlarıDonanım-Oyunlar
KonumSeçiniz
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Temmuz 2011
2. el mesaj sayısı: 23
Son mesaj tarihi: 9 sa. önce
Son giriş tarihi: 8 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Lumberjack Spor Ayakkabıya 160 TL Verilirmi? Aldım SS'li. başlıklı konuya yorum yazdı (9 sa. önce)
Tip olarak guzelde rahatligi bilmem denemedim.Skechers alasim var ama cok pahali turkiyede ucuza skechers satan varsa sevaba girin soyleyin... Mesaja git »
Hapsiran rus kızı başlıklı konuya yorum yazdı (9 sa. önce)
Instasina bakmayin tam bir ruh hastasi... Mesaja git »
AM4 / RYZEN alıp, Windows 7 kullanan var mı? başlıklı konuya yorum yazdı (12 sa. önce)
Windows 10 anca 1-2 sene sonra adam akıllı oturmaya başlar her zaman böyle oluyor.... Mesaja git »
Kasa Seçimi 3 Model Arasında Kaldım Tavsiyeleriniz Önemli başlıklı konuya yorum yazdı (15 sa. önce)
Kasanın ismi nedir?... Mesaja git »
GTX 1050 İçin En Uygun Nvidia Driver Tavsıyesı. başlıklı konuya yorum yazdı (22 sa. önce)
Sürekli güncellenenen drivere da hiç güvenemiyorum bile isteye telefonlada yapılan gibi performansı azaltan durumlar yapabilirler.... Mesaja git »
Üstteki arkadaşın dediği gibi tamamen oyunla alakalı son 1 senedir grafikler yapay zeka über değişmedi aslında.Ancak işlemci olarak 6 çekirdekli işlem... Mesaja git »
Yeni Nesil Ekran Kartları başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Merkez bankasi yil sonu tahmini 4.25 ki dahada fazlasi olacak o yuzden son demler artik bir mok alamayacak kimse:D... Mesaja git »
GTX 1060 VE CS GO ODAKLI MONİTOR ÖNERİSİ (2000₺ MAKS) başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
2000 tl civari hdr quantum dot teknolojili samsung goremezmiyiz yav :( benimde asiri sekilde hdrli alasim var... Mesaja git »
GTX 1060 VE CS GO ODAKLI MONİTOR ÖNERİSİ (2000₺ MAKS) başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Şuan için ortalama bir kullanıcı için gerçekten 144hz ve üzeri aşırı gereksiz.Şu monitörlere gereksiz yere 1080p çözünürlüğe 144hz ve üzeri koyacaklar... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Pc oyunları ucuz diyorduk artık oda kalmadı açıkçası türk lirası gelmeden dolar 2 tl civarındayken humble bundle olsun ruslardan gift almak olsun gerç... Mesaja git »
Arkadaşları

pleksiglass

Themistokles

bugracaner
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Takım
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.289