Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Adoring
Gerçek AdMert
MeslekÜni-Öğrenci
İlgi AlanlarıDonanım-Oyunlar
KonumSeçiniz
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Temmuz 2011
2. el mesaj sayısı: 20
Son mesaj tarihi: 14 sa. önce
Son giriş tarihi: 57 sn. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
boyum 172 çıktı başlıklı konuya yorum yazdı (14 sa. önce)
Birkac sene once salak gibi takinti haline getirmistim boyu simdi rahatim yapacak birsey yok sonradan degistiremeyecegim seyler icin uzulemem... Mesaja git »
Çok fakirim ve yalnızım? bir kız kadar değerim yok? başlıklı konuya yorum yazdı (15 sa. önce)
Ozendigin seyler ne kadar bos oldugunu sahip olunca anlayacaksin... Mesaja git »
note 5 pro ne zaman gelir size... Mesaja git »
Samsung Galaxy S9 fiyatı sızdırıldı başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Xiaomi felan diyoruz ama onunda fiyatlari yukseldi yakinda onuda alamayacagiz... Mesaja git »
Eline sağlık kolay gelsin yama geldiği gibi hard modda başlayacağım oyuna... Mesaja git »
Ligin yarısını geçtik oyuncular 45 dk dan sonra dökülüyor bu fatih terim oyuncularla kebap yemeye mi gidiyor niye fizik calıstırmıyorlar o beğenmediği... Mesaja git »
Benim bir tane arkadaşım var burada üyeliği var sorgusuz sualsiz terimcidir arkadaşlar lütfen bu cocuga doğru yolu gösterin ben anlatamıyorum... Mesaja git »
Tudor lider iken aldı takımı ne değiştirdi? takımda bu fatih terim bozuntusu sırf oyuncular tudor gitsin diye ego yaptılar oynamadılar adamı yediniz.T... Mesaja git »
Taktik maktik yok bam bam bam :D:D:D 50 tane orta acıp etkisiz olmak ve en ufak yan topta her seferinde gol yemek:D yoo olur mu fatih terim adamdır dö... Mesaja git »
Arkadaşları

pleksiglass

Themistokles

bugracaner
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Takım
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.313