Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
elturco78
Gerçek Adsadık urluca
Doğum Tarihi20 Şubat ****
Meslekproduksiyon
İlgi Alanlarısinema, elektronik, tatil
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Haziran 2011
2. el mesaj sayısı: 86
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 15 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Kendinizi Türk hekimlerine emanet eder miydiniz? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Artık doktor demeyelim de işadamı diyelim, Özel hastanelerin bir çoğunda doktorlara kotu koyuluyor, aylık minimum xxx kadar kişiyi kan tahliline, xxx ... Mesaja git »
7 GECE VİZESİZ UÇAKLI BALKAN TURU 279 EURO (Tatil.com) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Adam hayatında bırak yurt dışını yurt içinde gezmeye gitmemiş, ekstralar: yurt dışı çıkış harcı, öğlen yemeği, akşam yemeği, yürürken yorulunca içeceğ... Mesaja git »
Sigorta şirketleri uyuyor mu? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
yüzde doksan satıcıların sahtekarlığıdır... Türkiye'de kendini sürekli geliştirip yenileyen tek meslek grubu bunlardır... önceden de keyfe keder boyal... Mesaja git »
Meslek lisesinde öğretmene büyük saygısızlık başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Tohumu bağdattan gelmiş gibi çocuk yetiştiren aileler eserlerine iyi baksınlar... Bu piç bir kaç sene sonra uyuşturucu parası için babasını bıçaklayıp... Mesaja git »
zaten diyanet diğer inançların bir şeyine karışmıyor ki... klasik **** taktiği...... Mesaja git »
Adnan Oktar önce şirketlerinde çalıştırıp paralarını vermediği insanlara borcunu ödesin...... Mesaja git »
Asgari ücret 1600 iken mühendisin 2.000 TL maaş alması? başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Tam tarihini hatırlamıyorum ama bir iki sene olmuştur, arkadaşın biri yine böyle isyan ediyordu, 27-28 yaşındaymış, yeni mezun mühendismiş ama iş bula... Mesaja git »
Sen faturayı 3 gün ödeme hemen elektriği keserler ama onlarla bir de pazarlık yapıyorlar... adamlar boşuna ahıra bile tel çekip davul fırın gibi ısıtm... Mesaja git »
Şu öne çıkar butonu gibi bir de alta yolla, gizle butonları olmalı, eskiden gizle butonu vardı ve ne güzel IQ'sü ile ayakkabı numarası aynı olanları d... Mesaja git »
Almanyaya İltica Etmeyi Planlıyorum (%77 Kabul Oranı Videolu) başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Kimseye dolandırıcı demiyoruz, dikkatli ol diyoruz, en azından ben öyle söylüyorum... Adamlara gelecek olursak; kanallarını konuyu başlatan arkadaşın ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
ABC
Hakkında
BJK

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109