Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
elturco78
Gerçek Adsadık urluca
Doğum Tarihi20 Şubat ****
Meslekproduksiyon
İlgi Alanlarısinema, elektronik, tatil
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Haziran 2011
2. el mesaj sayısı: 85
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 46 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Almanya'dan Türkiye'ye 5,6 milyonluk silah satışı başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Herkes paranın peşindedir, bizimkiler onlara nazi der ama gider tüm makam arabalarını Almanlardan alır (5 milyonluk silah parası çerez kalır), onlar b... Mesaja git »
CUNDA ADASI - KANALİZASYON başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Bir kaç sene evvel ayvalığa gitmiştim, sarımsaklıdan ayvalığa yaklaştıkça bir koku geliyordu anlatılmaz, aynı 90ların haliç'i gibi...... Mesaja git »
iData üzerinden Almanya vizesi alanlar başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Seyahat tarihi olmadan vize başvurusu yapılamaz zaten, "siz bana 15 günlük bir vize verin ben fırsat bulunca giderim" derseniz bırakın vizeyi idata'da... Mesaja git »
iData üzerinden Almanya vizesi alanlar başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Almanya vizesi için İDATA yetkilidir, tüm evrakları oraya teslim etmelisiniz, sigorta işlemleri için genelde ıslak imzalı poliçe istiyorlar, idata etr... Mesaja git »
iData üzerinden Almanya vizesi alanlar başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
yaz nedeniyle biraz yoğunluk var anlaşılan, son alışımda 2 gün içinde gelmişti vize, bu sefer 2 haftada anca geldi...yine 1 senelik vermişler... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
lisans işlemini bugün bitirebilirlerse kural olarak oynamasına bir engel yok...lisans olsa bile hoca ilk 11 başlatmaz kesinlikle, duruma göre 2. yarı ... Mesaja git »
500 tlye kiralık daire yok. başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Beşiktaş/Dikilitaş'ta oturuyorum, burada suriyeli hiç yok...mahallede ev boşalıyor, komşuyla konuşuyoruz kaç lira kira istiyor diye, 2.300 istiyor diy... Mesaja git »
Kadının beyanının ESAS alınması çok saçma değil mi ? başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Bu da başka bir örnek:... Mesaja git »
Kadının beyanının ESAS alınması çok saçma değil mi ? başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
kadın bana tecavüz etti dediyse yandı o adam...hiç öyle adli tıp var, şu var falan demeyin, erkek mahkeme bitene kadar en az 1-2 sene zaten hapis yata... Mesaja git »
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
şimdi dursun tepkileri dindirmek için hemen en pahalısından 2-3 transfer yapar...... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
ABC
Hakkında
BJK

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.125