Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
elturco78
Gerçek Adsadık urluca
Doğum Tarihi20 Şubat ****
Meslekproduksiyon
İlgi Alanlarısinema, elektronik, tatil
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Haziran 2011
2. el mesaj sayısı: 86
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Sen faturayı 3 gün ödeme hemen elektriği keserler ama onlarla bir de pazarlık yapıyorlar... adamlar boşuna ahıra bile tel çekip davul fırın gibi ısıtm... Mesaja git »
Şu öne çıkar butonu gibi bir de alta yolla, gizle butonları olmalı, eskiden gizle butonu vardı ve ne güzel IQ'sü ile ayakkabı numarası aynı olanları d... Mesaja git »
Almanyaya İltica Etmeyi Planlıyorum (%77 Kabul Oranı Videolu) başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Kimseye dolandırıcı demiyoruz, dikkatli ol diyoruz, en azından ben öyle söylüyorum... Adamlara gelecek olursak; kanallarını konuyu başlatan arkadaşın ... Mesaja git »
Almanyaya İltica Etmeyi Planlıyorum (%77 Kabul Oranı Videolu) başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
"herkes uygun şekilde anlatırsa %100 sonuç alır" lafını çok beğendim...başvurunu kabul etmezlerse bu da bir sonuçtur :) İlticanın birinci şartı iyi v... Mesaja git »
Zaten arkadaşların youtube kanalı ve facebook sayfasına bakarsan herhangi bir fetö haber sitesinden farkının olmadığını görürsün, ikincisi o sana attı... Mesaja git »
Elinin altında internet var, google'a girip bunu araştırmak 2 dakikanı alır en fazla fakat sen gerçeklere gözünü kapatıp hayallere dalmak istiyors... Mesaja git »
Almanyaya İltica Etmeyi Planlıyorum (%77 Kabul Oranı Videolu) başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Mavi kart listedeki 2 numaralı durum zaten, orada bir firmayla anlaşıp sözleşme yaparsan sana çalışma hakkı veriyor, öyle ben oraya geleyim, iş arayay... Mesaja git »
Almanyaya İltica Etmeyi Planlıyorum (%77 Kabul Oranı Videolu) başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
getiri illa youtube reklamından para kazanmak değildir... Türkiye hakkında söylediklerinin doğru veya yalan olması önemli değil, bu senin araba tamiri... Mesaja git »
öyle beyanla ben fetöcüyüm, ben pkklıyım demekle onlardan olamazsın, zaten adamların elinde hem fetönün hem de pkk'nın tüm örgüt listesi mevcuttur... ... Mesaja git »
Almanyaya İltica Etmeyi Planlıyorum (%77 Kabul Oranı Videolu) başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Hayat tecrübesi olarak kısa bir şey anlatayım... Her başarı hikayesinde anlatılmayan küçük bir detay vardır ve işin kilit noktası da o detaydır... ada... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
ABC
Hakkında
BJK

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.117