Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
muhins
Gerçek AdMuhammet Aşılayan
Doğum Tarihi31 Ekim ****
İlgi AlanlarıBriç, Satranç
Konumİstanbul,Çekmeköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Mayıs 2011
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 6 yıl önce
Son giriş tarihi: 2 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Asus G53-G73-G74 Sürücü ve Programları (Sürekli Güncel) başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
En sonunda sen yaptın güzel olmuş tebrikler.... Mesaja git »
Ben 2 sorun çıkmıştı. Aşırı derece fan sesi vardı programlar artık uyarı veriyordu. Format attıktan sonra o durum düzeldi. 2. Normal olarak 1 seni aşt... Mesaja git »
Bence beta olmayan son versionu yükle.... Mesaja git »
@Elmar89 Grafik sürücüsünü güncelledin mi? http://www.nvidia.com/object/notebook-win7-winvista-64bit-285.62-whql-driver.html... Mesaja git »
Lords Of The Rings: War In The North (Snowblind'dan yeni action RPG!!!) başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Oyunun Chapter 17 ye geldim. Tam oyun başlıcak program kapanıyor nedeni ne olabilir? Lütfen yardım.... Mesaja git »
The Lord of the Rings: War in the North [Çıktı! - Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Beyler oyunun belli bölümünde hata verdi, ve oyun kapandı. Benzer sorun yaşayan var mı?... Mesaja git »
TuneUp Utilities programıyla Defragment Registry kısmını taratırdıktan sonra bu sorun ortaya çıktı. Her başlangıçta veriyor hatayı. Nasıl çözebilirim?... Mesaja git »
Orijinalden alıntı: ulex @muhins başlat araya msconfig yazıp enter la başlangıç kısmından tages sa ile ile bağlantılı olan uygulamanın tiki... Mesaja git »
Bu 2 problemle karşı karşıyayım. Lütfen çözüm önerilerinde bulununuz. Tages Sa her açılışta karşıma çıkıyor. Live update yüklemede sorun çıkartıyor ve... Mesaja git »
The Lord of the Rings: War in the North [Çıktı! - Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Orijinalden alıntı: erkanocak Orijinalden alıntı: muhins Orijinalden alıntı: erkanocak biz de split screen başladık. baya eğlenceli ... Mesaja git »
Arkadaşları

ulex
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Volkswagen
Mobil cihaz
Sony
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PC
Takım
Trabzonspor
World of Warcraft
muhins
Steam
muhinst
TV
Sony
Klima
Vaillant
Ses Sistemi
Creative
Tablet
Apple
Notebook
Asus
GPS, Navigasyon
Navitech
Fotoğraf Ekipmanları
Canon
LOL
Soraka
Motosiklet
Yamaha
Dünyadan Futbol
Real Madrid CF
Kulaklık - Amfi
Sony
Basketbol
Trabzonspor
İşlemci
Intel
Anakart
Asus
Sabit Disk
Western Digital
Ekran Kartı
Asus
Kombi
Demir Döküm
Modem
TP-Link
Beyaz Eşya
Beko

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.063