Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
firkateyn
Gerçek Adhasan --------
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Mart 2011
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: bir yıl önce
Son giriş tarihi: 3 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
AC Origins Türkçe Yama YAYINLANDI! [AnimusProjesi.com] başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Mevcut çıkan veya çıkmış olan oyunlar da türkçe yama olarak bir tek sizin sayenizde assasins creed serisinde gönlüm rahat. Hem mümkün olduğunca hızlı ... Mesaja git »
Star Wars Battlefront II Tek Kişilik Oyuncu Modu 5-7 Saat Sürecek başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Visceral'in geliştirdiği star warsdan hikaye olarak umudum vardı. Kapattılar. Bu haber de tuzu biberi oldu. İnsan eski single hikaye odaklı oyunları ö... Mesaja git »
Uncharted bf1 rise of the tombr raoder forza horizon 3 bu senenin iddaılı oyunlarındandı. Hepsi oynanması gerekenlerden...... Mesaja git »
Ghost Recon: Wildlands için Yeni Oynanış Videoları Paylaşıldı başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Downgrade alıştık artık zaten ama sadece grafiği kıssalar neyse. Oynanış ve içerikte de birçok sıkıntı var. İlk çıktığında heyecanlıydım ama oynanış v... Mesaja git »
Watch Dogs 2'den Uzun Bir Oynanış Videosu Geldi başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Grafikler dowgrade yiyince keyif kaçsada asıl keyif kaçıran normalde ekleyip ana oyunda çıkardıkları. Watch dogsun ilk oyunda e3deki tanıtılan görev g... Mesaja git »
Watch Dogs 2'nin Tanıtımı Yapıldı + Yeni Videolar Geldi başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Aiden pearceden sonra bu karakter cok farklı bir karakter olmuş. O ciddi havadan cıkmış. Oyun atmosferi guzele benziyor ama ana karakter ve hikayesi i... Mesaja git »
Çağın hastalığı başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Okumuyoruz. Bilmiyoruz. Tonla kitap okumus cahil insanlar var. En buyuk hastaliklarimizdan biri cahilligimiz. Herseyi bildigimizi saniyoruz ama bilmed... Mesaja git »
BSC Yarışma: 10 Kişiye Doom Veriyoruz! başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
8.3... Mesaja git »
Çekilişle Bir Tane Assassin's Creed: Syndicate(PC) Dağıtıyoruz başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
katılıyorum... Mesaja git »
Captain America: Civil War'dan İlk Video Yayınlandı! başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Baharda Batman vs Superman ve Civilwarı merakla bekliyorum :)... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.078