Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Akr3p0lis
Gerçek AdAlaattin ASAL
Doğum Tarihi19 Ekim ****
MeslekRadyoloji Teknikeri
İlgi AlanlarıTeknopat :)
KonumAnkara,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Mart 2011
2. el mesaj sayısı: 69
Son mesaj tarihi: 5 ay önce
Son giriş tarihi: 5 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Android Başlatılıyor Sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Allah bin kere razı olsun. Kafa topu 2 yi sildim cihazı direk yeniden başlattım açıldı. 1 haftadır atmadığım format kalmamıştı. Çok sağolun. Konu sahi... Mesaja git »
Eczaneler sattıkları şeylerden %kaç kâr ediyorlar? başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Sağlık sektöründe olan birisi olarak eczacıların geçirdiği para kadar kimse kimseye geçirmiyor diyebilirim. Nedeni de çok basit eğer sağlık güvenceniz... Mesaja git »
Şarj edilebilir piller hakkında net bilgi istiyorum. başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Kafam iyice karışmıştı şimdi biraz daha gezdim internette ve şu sonuca ulaştım. Doğru mudur sorayım. Şimdi bir batarya 600 mAh sahip ise saatte 0.6 a... Mesaja git »
Şarj edilebilir piller hakkında net bilgi istiyorum. başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
ama şimdi bir konuda kafam karşıtı. İçindeki piller 4 adet 1.2v 600mAh. Nasıl oluyor da 5v 1000 mAh veren bir powerbank yetişemiyor o motora onu anlam... Mesaja git »
https://www.teknostore.com/products/xiaomi-mi-10000-mah-powerbank yada en kötü ihtimalle böyle bir şey alıp direk monte etsem daha karlı olacağım hera... Mesaja git »
öncelikle bilgiler için teşekkürler. Bayram sebebiyle foruma ancak girebildim. şimdi dediklerinizden anladığım kadarıyla öncelikle ihtiyacım var ki ... Mesaja git »
konuyu yanlış yere mi açtım bilmiyorum umarım doğrudur. Arkadaşlar elimde bir adet 4.8v yazan şarjlı vidalama makinesi var. Aşırı kullanımdan dolayı b... Mesaja git »
Vodafone fibermax başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
O altyapı yı nasıl öğrenebilirim acaba. Ayrıca İnternet sitesinde olan fiyat doğru ancak 12 ay sonra fiyat değişiyor. Şimdi bu gelen kişi ye nasıl güv... Mesaja git »
Vodafone fibermax konusunu başlattı (6 ay önce)
Arkadaşlar Vodafone fiber Max diye bir kağıt koyulmuşlar posta kutumuza. Daha önce Superonline vardı şimdi Vodafone fibermax. Şuan Türknet kullanıyor... Mesaja git »
Ankara içi Temiz laptoplar konusunu başlattı (9 ay önce)
Resimleri yüksek kalite çekmeye çalıştım büyütüp detaylıca bakabilirsiniz. (cihazın garantisi bitmiş olup kutu fatura mevcut değildir) ... Mesaja git »
Arkadaşları

by_efendy34

metin abi 52

seedless
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: sapphire 7850 dual-x oc satılık veya takaslık
Alıcı: canbaz_233
Tarih: 15 Nisan 2017; 22:17:29
Yorum
çok ilgili bi arkadaş hızlı ve sorunsuz bi alışveriş oldu
İmza
Masaüstü // AMD FX 8320, 4600 MHz // ASUS M5A97 EVO 2133(O.C) // 4096 MB 1600 MHz (PC3 12800 DDR3 RAM) // SAPPHIRE RADEON 7850 O.C // SEGATE BARACUDA 500 GB 16MB // THERMALTAKE ELEMENT T 700W // COOLER MASTER SEIDON 120V
Leptop // İntel® core™ i5-2450m // SJV50_HR // 6144 (DDR3 1333Mhz) // NVIDIA® GeForce® GT 630m // 750 GB WDC WD7500BPVT-00HXZT3 SDD // NVIDIA OPTİMUS
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Mobil cihaz
Sony Ericsson
Operatör
Türk Telekom
Oyun Platformu
PS3
Takım
Fenerbahçe
Steam
akr3p0lis
Notebook
Packard Bell
LOL
Akari, Master Yi
Motosiklet
Honda
Dünyadan Futbol
FC Barcelona
İşlemci
AMD
Anakart
Asus
Sabit Disk
Samsung
Ekran Kartı
Asus
Hakkında
Öyle güzel sensizim ki; bi görsen, gelsen beraber içsek, anlatsam.. Sonra, yine istersen beraber terkederiz beni.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.078