Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
dere.beyi
Gerçek Adsert dert
Doğum Tarihi10 Nisan 1989
Konumİstanbul, Kadıköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Mart 2011
2. el mesaj sayısı: 6
Son mesaj tarihi: 18 sa. önce
Son giriş tarihi: 16 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bir devrin sonu: Almanya'daki tüm otobanlara hız sınırı getiriliyor başlıklı konuya yorum yazdı (18 sa. önce)
bundan sonra performans arabası almaya son herkes konforlu araba alcak tartışmalar son bulacak :Dmemleket uçuyo almanya bitti yeğenim sakın gelmeyin a... Mesaja git »
[b][i]adiler beter olun öyle iğrenç tasarımlar yaptınızki kerizlerin bile gözü açıldı artık kimse almıyor [u]iphone6 kullanıyorum[/u][/i][/b]... Mesaja git »
bu virüsle ana sayfayı işgal edip bir türlü kaldırılamayan arama motoru değilmi ya ?... Mesaja git »
robot robotu japonyada severmiş :d... Mesaja git »
Rekabet Kurumu’ndan Turkcell’e dev ceza başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
ziraat bankası bunuda karşılar bence :d... Mesaja git »
2si1 | AMD Muhteşem dönüyor Ryzen 3 ve Vega 2 başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Apple, iPhone XS ve XR üretimini yüzde on daha azalttı başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
ohhh daha beter ol...dünyanın en gerizekalı tasarımı marka gücünün arkasına saklanarak insanlara itelemeye çalıştın ama malesef insanlar yemiyor artık... Mesaja git »
2si1 | Türk Telekom indirim yaptı Vodafone yeni fiyatları açıkladı başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
senin sistemde tarayıcında sorun olabilir dostum bende çok akıcı gidiyor... Mesaja git »
Yeni Mercedes CLA tanıtım öncesi teaser videosuyla karşınızda başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
herkes de sürüşünü çok övmüştü carviser doğankabak vs. demekki bi kiralayıp denemek gerek 1,2 gün... Mesaja git »
Yeni Mercedes CLA tanıtım öncesi teaser videosuyla karşınızda başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
ne mercedes ne bmw abiyeni arabam kesinlikle Ren. TALISMAN olacak... Mesaja git »
Arkadaşları

Abbas The Traveler

` quaD.

PaiMei

Dz.ikm.CavusTurk
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Hakkında
Sabah ezanının kaçta okunduğunu en iyi müminler ve hırsızlar bilir.
Biz, sabah namazının saatini bilen herkesi mümin sanıp başımıza getirdiğimizde anladık ki, aslında bunlar hırsızmış.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.109