Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Vaudeville
Gerçek AdNapıcan Adımı
KonumAnkara,Çankaya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 29 Ocak 2011
2. el mesaj sayısı: 33
Son mesaj tarihi: 22 gün önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları15
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
100 Euro 100 TL - 2019 .Almanya Türkiye alım gücü başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Ya bu ilkerinanç ne zamandır yoktu seçim için sahalara geri saldılar heralde.... Mesaja git »
Almanya'da AB'den çıkmak için protestolar başladı başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Şu kurduğun ikinci cümle neden giremediğimizin kanıtı ama haberin yok. Türkiye AB'ye giremediyse suçlusu sizsiniz, güzel kardeşim.... Mesaja git »
Bedelli askerlikte 21 gün tartışması bitmiyor! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Ya he gider herkes askere he. Kendiniz inanmıyosunuz şu laflara.... Mesaja git »
Bedelli askerlikte 21 gün tartışması bitmiyor! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Sefer görevi verilecek çağı geçeli çok oldu. Ne seferi? Artık profesyonel orduya geçmek gerek.... Mesaja git »
RED DEAD REDEMPTION 2 [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hocam bu eleştirilerin hepsine katılıyorum. Ben sadece nasıl atladığımı açıkladım.... Mesaja git »
RED DEAD REDEMPTION 2 [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hocam denemişliğim var ama 24 saatte bir kez yapılabiliyor ve 5000 xp sağlıyor o da 1-1.5 level ediyor. Uğraşmadım. Zaten kapattılar sanırım... Mesaja git »
Hocam bi haftadır girmiyorum ama 81 olan bi kişi olarak beni level kasmaya iten şey açmak istediğim at silah vs. oldu. Mesela at için 58 olana kadar u... Mesaja git »
O kampın içinde bi kutuda duruyor silahlar. Almamışsınız.... Mesaja git »
Gelen para en kabadayı 20 dolar oluyodu zaten yarım saatte.... Mesaja git »
Yoo banlamadı. Araç satma glitchiyle sürüyle para kaldırdım ben.... Mesaja git »
Arkadaşları

Leingrad

Sherlock

oguzcana

Sedat_60

Maximum_Carnage

AdReNaLiN.int

BJK_YGZ&619

sfr+10

Predator X

kene the cartoon

Blackwater

Yazamsar

Candreva87

ManikD

Arda ML
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: [Referans İlanı] The Division
Alıcı: TePiSKeN
Tarih: 28 Haziran 2016; 17:14:21
Yorum
Genel Puan

Ürün: (SATILDI) SATILIK / TAKASLIK FIFA 15
Alıcı: ewer11
Tarih: 14 Kasım 2014; 21:10:31
Yorum
İmza

Sergio Ramos
Sistem ve Tercihleri
Takım
Galatasaray
Dünyadan Futbol
Real Madrid CF
Basketbol
Chicago Bulls
Hakkında

Realmadrid

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.314