Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
tyln_1887
Gerçek Adtaylan ibak
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Ocak 2011
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 7 yıl önce
Son giriş tarihi: 7 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
EA, Kendini Botlarla Desteklerken Yakalandı başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Arkadaşım ben veteriner fakültesinde okuyorum hayvanlarda eşcinsel ilişki olan birşey bir çok örneğini verebilirim,bi konu hakkında bilgin yoksa yorum... Mesaja git »
Minecraft'la Yapılabilecekler Gerçekten Sınırsız başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
gerçekten hayal gücünü zorlayan bir oyun... Mesaja git »
[sizer=red]Syndicate Video İnceleme başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Puanlar kesinlikle çok düşük verilmiş ben oyunu single modda bitirdim sesler ve grafikler gayet başarılı dönemin atmosferini yansıtıyor ışıklar biraz ... Mesaja git »
Diablo III Koleksiyon Paketi Görücüye çıktı başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Bazı hatalar varsa affola.Resimden bakıp tercüme ettiğim için bazı yerlerde biraz özet geçtim.Emeğe saygı. DİABLO KURUKAFASI VE 4GB USB RUH TAŞI ... Mesaja git »
Korku oyunu önerisi? başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Manken sahneli oyun condemned onu önerebilirim ama favorim dead space 1ve 2 dir. Silent hill önermem yeni oyunları iyice seriden uzaklaştı eski havası... Mesaja git »
Kölecilik Oyunu mu? başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
yok ya sanmıyorum böyle birşeyin çıkacağını, çok büyük tepki alır... Mesaja git »
: PSN'in Açılışı Haziranı Bulacak konusunu başlattı (8 yıl önce)
rezalet ya yok böyle bir şey 1ay plus üyeliği diyo adamlar bide doğru düzgün bedava bikaç oyun vermezse açarım davamı zaten kredi kartımdanda 39dolar ... Mesaja git »
: Duke için Boyut Önemli Değil konusunu başlattı (8 yıl önce)
offf ya çık artık çıııkkk... Mesaja git »
: 3DS, Amerika'da Neden DS'in Rekorunu Kıramadı? konusunu başlattı (8 yıl önce)
Arkadaşım adam gibi yorum yapın sen sevmiyorsun diye bu konsolu alana hakaret edemezsin,sen git psp oyna nintendo alanada mani olma... Mesaja git »
: Yürekleri Ağza Getiren Mortal Kombat Cosplayleri konusunu başlattı (8 yıl önce)
iyiymiş ben U.K ye gidiore... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.141