Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
CILGIN_TURK_96
Gerçek AdHikmet Söyler
Doğum Tarihi7 Ocak 1996
Meslekögrenci
KonumSeçiniz
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 8 Ocak 2011
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: 9 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bluetooth ile arabaya ses aktarma sorunu konusunu başlattı (3 ay önce)
Merhabalar, benim arabam var, Bluetooth sistemi mevcut telefonla sorunsuz bir sekilde bağlana biliyorum ancak sadece görüşme yaptigimda aracin hoporle... Mesaja git »
Hertürlü Multimedia Sistemi Hakkında sorunuzu sorabilirsiniz başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Merhabalar, benim volvo xc60 2010 model aracim var. Bluetooth sistemi mevcut telefonla sorunsuz bir sekilde bağlana biliyorum ancak sadece görüşme yap... Mesaja git »
Horizon: Zero Dawn Mart Ayında PS Store'da En Çok Satan Oyun Oldu başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Fransizca dublajini saymazsak benim için 10 numara 5 yildizlik bir oyundu, çok güzel ince detaylar vardi. Keske Türkçe dublaj olarak gelseydi Fransızl... Mesaja git »
kutulu sürümü olacak mi acaba ?... Mesaja git »
oh oh çok güzel tüm seriyi çeviriler inşallah..... Mesaja git »
[sizer=red]Ghost Recon: Wildlands Video İnceleme başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Maalesef video açilmiyor tek sorun bende mi ? Düzeltme: Sorun düzeldi.... Mesaja git »
Middle-earth: Shadow of War için Oynanış Videosu Yayınlandı başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Grafiklerde gelişme ol masada her turlu yer bitiririm ben bu oyunu, red dead redemption 2 ilk oyun grafikleriyle çiksin yine oynarım. Grafik hersey d... Mesaja git »
Syberia II PC'de Ücretsiz Oldu başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
G2A da kampanya var 5 oyun 2.50€ banka ücretleriyle beraber bana 3,31€ ya mal oldu sadece superhot için bile değer, bence kaçırmayın. Oyunlar: Sy... Mesaja git »
Middle-earth: Shadow of War’dan Oynanış Teaser'ı Geldi başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Bir ejderha gördüm sanki evet evet bir ejderha gördüm.... Mesaja git »
[sizer=red]For Honor Video İnceleme başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
İnceleme oldukça kaliteli olmuş, bir an o eski BSC ruhunu hissettim. Basarilarinizin devamını diler ve incelme için teşekkür ederim.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
PSN: CILGIN_TURK_96
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Volvo
Mobil cihaz
Samsung
Oyun Platformu
PS3, PS4, PC
Steam
CILGIN_TURK_96
TV
Samsung
Notebook
MSI
PSN ID
CILGIN_TURK_96

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.090