Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Deswaaa
Bir Önceki Kullanıcı Adıdracula501
Gerçek AdSercan Toprak
Doğum Tarihi17 Haziran 1986
Konumİstanbul, Gaziosmanpaşa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Aralık 2010
2. el mesaj sayısı: 9
Son mesaj tarihi: 5 sa. önce
Son giriş tarihi: 2 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Resident Evil 2 Remake'in Uzunluğu Doğrulandı başlıklı konuya yorum yazdı (5 sa. önce)
Re 3 nemesis remake gelince jill doya doya oynucam tek sevdiğim karakter... Mesaja git »
Gran Turismo Sport Ocak Güncellemesi Yarın Yayınlanacak başlıklı konuya yorum yazdı (11 sa. önce)
Forza horizon serisi tadında yarış oyunu istiyoruz ps4 adam akıllı yarış oyunu yok nfs desen kalitesi yerlerde sürünüyor crew serisi desen vasatın alt... Mesaja git »
Çok diyil avrupada geçimimi sağlayacak kadar geçine biliceğimi bilsem bu ülke den giderim ne adalet var ne ekonomisi var insanları zaten ayrı terane ... Mesaja git »
Home coming çöpü yetmedi şimdide devamı mı çıkıyor ergen kitle sizin için geliyor kaçırmayın... Mesaja git »
Battlefield V Bölüm 2: Lightning Strikes 17 Ocak'ta Başlıyor başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
[quote]Orjinalden alıntı: SilentHunterHD ne kadar güncelleme gelicek acaba ? ayrıca premium sistemi olacak mı ?[/quote] Hocam premium siste... Mesaja git »
Türkiye’nin İlk Espor Merkezi: Nonstop Zula E-Spor Açıldı başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Haykırdım... Mesaja git »
Aquaman, gişede 1 milyar doları geride bıraktı başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
4DX yani senin tabirinle su fışkırmalı olanı salonda izledik dün... Mesaja git »
Aquaman, gişede 1 milyar doları geride bıraktı başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Batman ve aquaman zaten en sevdiğim karakterler gerisi tırt dediğin gibi spıderman ilk film efsaneyi tobey olan ondan sonra çıkanların hepsi bana göre... Mesaja git »
Ciddi olmak gerekirse marvel hemen hemen çoğu bana göre çöplük heleki avenger serisi dc sevmem ama aquaman efsane olmuş avenger gittiğim de hiçbi zev... Mesaja git »
Dead or Alive 6 PS4 Betası Başladı başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Haykırdım... Mesaja git »
Arkadaşları

19yusuf05
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
İphone 7
Operatör
Oyun Platformu
Playstation 4
Ses Sistemi
Trust gxt 638 game series
PSN ID
Deswa501

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.109