Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
infom@n
Gerçek AdUğur Doğan
Doğum Tarihi31 Ocak ****
MeslekInsaat Isçisi ( Amele )
İlgi Alanlarıhttps://teknoseyir.com/u/infoman
KonumAntalya,Kepez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Aralık 2010
2. el mesaj sayısı: 14
Son mesaj tarihi: 8 gün önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Firefox???... Mesaja git »
Bakan açıkladı: AKK 2019’da kaldırılacak başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Keşke kalkmasa. Kotasız fiyatlar iki kat arttı ve kotalı tarifeler geldi. Servis sağlayıcıları öyle olmaz böyle olur dedi, çakallılarını yaptılar.... Mesaja git »
Çok basit. Ekranda delik kısım olacak. O kısımda kamera olacak ve çevresine batarya göstergesi eklenebilir.... Mesaja git »
Windows 10 sorunları kendisi tespit edip düzeltecek başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Biliyorum. Sen zahmet etme diye yazdım dostum... Mesaja git »
Drone kayıt sınırı 500 gramdan 250 grama düşüyor başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Şeyimize de vergi gelmesin :D... Mesaja git »
Sindirim sistemimiz küçük plastik parçalarla dolu olabilir başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Yaptığım iş gereği bağırsaklarımı bile aşmıştır.... Mesaja git »
Dikkat şifreniz ele geçirilebilir !!! Okuyun !!! başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Çok doğru diyorsunuz. Yaklaşık 1 yıldır 2’li koruma kullanıyorum ve bişey olmaz yav diyerek kaldırmayı düşünüyordum. İyi ki kaldırmamışım. Birde ... Mesaja git »
iCloud'u hackleyen Türk, Apple'dan 175 bin dolarlık Bitcoin istiyor başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/135523211... Mesaja git »
iCloud'u hackleyen Türk, Apple'dan 175 bin dolarlık Bitcoin istiyor başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Merhaba. Biraz önce Apple ID ve birlikte kullandığım iCloud hesabımı elegeçirmek için sahte bir adresten mail geldi. Mail adresi doğru fakat yönlendir... Mesaja git »
Dikkat şifreniz ele geçirilebilir !!! Okuyun !!! konusunu başlattı (22 gün önce)
Merhaba. Biraz önce Apple ID ve birlikte kullandığım iCloud hesabımı elegeçirmek için sahte bir adresten mail geldi. Mail adresi doğru fakat yönlendir... Mesaja git »
Arkadaşları

berkans

Makale_Helvetia

sentiel

kenbu

avtheree

cordoncayo
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
El Arabası
Mobil cihaz
Apple, Samsung
Operatör
Türk Telekom
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PC
Takım
Fenerbahçe
Klima
Mitsubishi Heavy
Notebook
HP G6-2002ST (Upgrade)
Kulaklık - Amfi
Sennheiser MOMENTUM In-Ear
İşlemci
Intel i7 3632QM
Sabit Disk
Samsung 840 EVO, Western Digital Black 2.5"/ 750GB
Beyaz Eşya
Beko

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109