Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
TheStarBox
Gerçek Aduğurcan gökce
MeslekBağımsız Oyun Yapımcısı/Yazılım Mühendisi
İlgi AlanlarıXbox,Nintendo,Playstation ve Pc Fanboyu
Konumİzmir,Balçova
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Kasım 2010
2. el mesaj sayısı: 329
Son mesaj tarihi: 7 gün önce
Son giriş tarihi: 9 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları15
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Darksouls,rdr oyunlarını oynadım.hatta rdr halen daha şimdiye kadar oynadığım en iyi açık dünya oyunu diyebilirim. Şu saydığın oyunlardan god of war ... Mesaja git »
Switch i wiiu nun tam olarak tasinabilir hali olarak dusunmek lazim.grafik olarak sinirlari bunlar.benim tasinabilir bir cihaz icin beklentimi oldukca... Mesaja git »
bende benim gibi yıllarca konsol sahibi olup da hiç exclusive oynamayan yüzlerce insan tanıyorum.ben konsolu düşük maliyetli ve daha konforlu bir pc ... Mesaja git »
Herkesin agzinda bi oyun yoktur gidiyor.Yahu kac kisi alipta exclusive oynuyor ki? Alan konsollari Fifa,BF tarzi crossplatform oyunlar icin aliyor.... Mesaja git »
Nintendo Switch Sunum Listesi Sızdırıldı - Söylenti başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Efsane adım adım geliyor!! Mobil olarak Skyrim oynamak efsane olacak ve bu konsol sırf bu çıkış oyunları ile çılgınca satacak.... Mesaja git »
Japonya'da Haftanın En Çok Satan Donanımları ve Yazılımları başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Fanboyların öldü dediği nintendo nun 6 senelik el konsolu sony nin masaüstü konsolu ile kapışıyor :D... Mesaja git »
Persona 5 ve Yakuza 0 Nintendo Switch'e Gelmeyecek başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Bana sorar saniz ben exclusive oyunlara karsiyim.Bunlar oyun endustrisini fakirlestiren seyler. Konsol ureticileri ile kisir anlasmalardan dolayi hem... Mesaja git »
Greenberg Xbox Scorpio Hakkında: "Canavar için Hazır Mısınız?!” başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Bu 2017 tatil dönemi denilen şey.Yaz aylarımı oluyor?... Mesaja git »
"Adil Kullanım Kotası'nı 2018'de Kaldıracağız" [Güncelleme] başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Okuma yazma bilmeyenler internet kotasi derdine dusmus. Adamlar 1 mart 2017 den itibaren gece kota uygulanmayacak diyor hala "onada bir kulp uydurulur... Mesaja git »
Star Citizen Oyun Motorunu Değiştiriyor başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Lumberyard zaten Cryengine in modifiye edilmiş hali.... Mesaja git »
Arkadaşları

Zakotha

küfrettin

feelfree

GABADE

LordWinchester

selocan07007

PleasantSinger0

Uncy

CanAkyüz

aytekin79

Kremalı Patates

TheCrazyTurks

TONNNERCİ

xmarkox

yilmazaydin35
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Alınık Uygun Fiyata HD7970 veya HD7950 veya Gtx760 Arıyorum
Alıcı: onoffon
Tarih: 27 Ekim 2014; 20:17:58
Yorum
Teşekkürler..
Genel Puan

Ürün: Fuel Oyunu Çok temiz Satılık/Takaslık (15 TL)
Alıcı: Ali K.
Tarih: 30 Haziran 2012; 11:47:14
Yorum
Oyun için teşekkürler.
Genel Puan

Ürün: Pes 12 + Quake Wars = 45 tl!!!!!!!!Şok!!!!!!
Alıcı: Black_belt
Tarih: 20 Mayıs 2012; 13:47:15
Yorum
Güvenilir bir satıcı, yalnız iki oyun birlikte gelmediği için ekstra kargo ödedim.
Genel Puan

Ürün: Satılık Takaslık Pes 2012 ve Pes 2011
Alıcı: divandelen1905
Tarih: 21 Ocak 2012; 13:58:37
Yorum
İmza
Xbox Live = TheStarbox Nintendo Club = TheStarbox Steam = Bolt
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Oyun Platformu
Xbox One
Xbox Live GamerTag
TheStarbox
Hakkında
GamerTag:TheStarbox

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.156