Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
KillerGhost
Gerçek AdGhost 2
Doğum Tarihi18 Mart ****
Konumİstanbul,Maltepe
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 6 Kasım 2010
2. el mesaj sayısı: 112
Son mesaj tarihi: 4 ay önce
Son giriş tarihi: 4 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 ay önce)
1. Bu konu sadece Donanımhaber kullanıcılarına dijital oyun alım/satım konusunda aracı olacaktır. DH Yönetimi hiçbir şekilde satış detaylarına, satışt... Mesaja git »
PLAYSTATİON 4 SLIM ALINIR 500gb başlıklı konuyu favorilerine ekledi (6 ay önce)
2. PlayStationlarınız hemen nakit olarak alınır.( İstanbul)Kutusu veya garantisi olmak zorunda değildir. Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıkt... Mesaja git »
PLAYSTATİON 4 SLIM ALINIR 500gb konusunu başlattı (6 ay önce)
2. PlayStationlarınız hemen nakit olarak alınır.( İstanbul)Kutusu veya garantisi olmak zorunda değildir. Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıkt... Mesaja git »
***Sanalpazar Alacaklılar Kulübü*** başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
DÜZENLEME: Görüyoruz ki hala sipariş veren, satış yapan varmış. Tavsiyem satış yapmayın. Parayı ya alamazsınız ya da gecikmeli alırsınız. Karnınızın a... Mesaja git »
***Sanalpazar Alacaklılar Kulübü*** başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Gecen pazartesi iptal edilen ödememi bende hala alamadım 5 iş günü oldu.400 lira alacaklıyım.Çözülmedi mi ? Çözümü yok mu?... Mesaja git »
Son dakika: Reina katliamcısı CANLI yakalandı başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Iyi olmuş serefsize... Mesaja git »
PS4 ve Ps3 SKİN COVER SATIŞI KAMPANYA!! PS4 + 2DS4 : 25 TL başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
Merhabalar arkadaşlar kendi tasarladığım veya sizin istediğiniz bir resmi ps4 ve ps3 skin cover satışına başlamış bulunuyorum.Elimde hazır örnekler... Mesaja git »
PS4 ve Ps3 SKİN COVER SATIŞI KAMPANYA!! PS4 + 2DS4 : 25 TL başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Afro hocam.cok ilgili bir saticidir.2014 yazinda ps4ume white skin aldim ve hala o skin sapasaglam duruyor.Satislar devammu Afro Hocam :)... Mesaja git »
İstanbul Anadolu Yakasinda Krav Maga başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
Merhaba dostlar.Anadolu yakasında güzel krav maga ögrenebilcegim bir yer arıyorum lütfen yardımcı olurmusunuz?... Mesaja git »
İstanbul Anadolu Yakasinda Krav Maga konusunu başlattı (2 yıl önce)
Merhaba dostlar.Anadolu yakasında güzel krav maga ögrenebilcegim bir yer arıyorum lütfen yardımcı olurmusunuz?... Mesaja git »
Arkadaşları

haganeno

Kafkaslı57

_Süpürge_

akpnar1905
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Satılık PS4 Oyunları (GTA5, Second Son, The Order)
Alıcı: Bangee
Tarih: 3 Nisan 2015; 17:18:22
Yorum
Çok ilgili bir arkadaş ve ürünler sıfır ayarındaydı.. teşekkürler
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094