Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
BiqBrav3
Gerçek AdBayram Öngan
Doğum Tarihi3 Mart ****
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 6 Kasım 2010
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: 15 gün önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
4K Red Dead Redemption 2 Video İnceleme başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Eyvallah, ne demek her zaman ;)... Mesaja git »
4K Red Dead Redemption 2 Video İnceleme başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Valla cidden ben de anlamıyorum ya assassins creed veya cod black ops 4(özellikle battle royal modu çok iyi) varken bu oyuna haddinden fazla değer v... Mesaja git »
2si1 | PUBG'de kim daha iyi? başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Red Dead Redemption 2 PlayStation Store Fiyatları Düşürüldü başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Bu düşmüş hali felan değil kazık hala hissedilebiliyor... Mesaja git »
iPhone X ilk değerlendirme | TrueDepth Kamera çok eğlenceli başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
İnşallah telefon daha çıkmadan ilk izlenim videosu yayınladığınız için apple'dan ihtar yemezsin, çünkü üst düzey bi erken yayınlama bu.... Mesaja git »
(25.01.18 Güncelleme) YALVARIRIM YARDIM EDİN ANNEMİN HAYATI TEHLİKEDE başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Erkek olsa zaten annesini o adamdan da akrabalarındada korurdu, konu sahibi kız elinden en fazla ne gelebilir boşuna surda saçma duyar kasma insanlar ... Mesaja git »
Netflix Castlevania Serisinin 2. Sezonu Sekiz Bölüm Olacak başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Düşük beklentiyle izledim ama anime muhteşem olmuş savaş sahneleri çizimleri çok iyi umarım 7-8 sezon daha devam eder.... Mesaja git »
Need for Speed Payback | Çıkış Tarihi, Duyuru Fragmanı ve Detaylar başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Oyunda oynanabilir 3 farkli karakter olacakmış gta misin be mübarek ne gerek var böyle hareketlere yap geç 1 karakter... Mesaja git »
Kendimden örnek verecem olursam ingilizce benim için hobi 19 yaşımdan sonra ağalık vermeye başladım İngilizceyi konuşmak değilde okuyabilmek anlamak b... Mesaja git »
Arkadaşları

Rodzina
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
ASUS X555L NOTEBOOK-i5 4210U(1.70 GHZ-TURBO BOOST 2.40 GHZ)-NVİDİA GT840M 2GB-8GB RAM-750GB HARDDİSK-TTNET 24 MBPS YALIN İNT.
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PC
Takım
Galatasaray
Notebook
Asus
İşlemci
Intel
Anakart
Asus
Modem
Airties

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.078