Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
porsux
Gerçek AdFon Sohn
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Ekim 2010
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 20 sa. önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Metro Exodus için 10 Dakikalık Oynanış Videosu başlıklı konuya yorum yazdı (20 sa. önce)
FPS türünün en kötü dönemini geçirdiğini düşündüğüm bu koskoca nesilde, beni ciddi anlamda heyecanlandıran tek FPS oyunu. O kadar boş geçtiki FPS için... Mesaja git »
Gran Turismo Sport Ocak Güncellemesi Yarın Yayınlanacak başlıklı konuya yorum yazdı (21 sa. önce)
Hani nissan 350z geliyordu ? Yeşile boyayıp Tokyo'da Underground rüzgarı estirecektim !... Mesaja git »
IO Interactive Yeni Stüdyosunu Malmö'de Açtı başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Hakan başkan şu freedom 2 yi patlat artık be.. okuyorsan buraları bak vallahi çok bekledik ömrümüz geçti... Mesaja git »
Mortal Kombat 11 Kapak Tasarımı başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Bu seriye dair içimde nedense hep klasik oynanışının yanında, belli bir hikaye akışının olduğu, böyle biraz da hackn slash türüne kaymış hafiften bir ... Mesaja git »
PlayStation Store Aralık 2018 En Çok Satanlar başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
5 senelik GTA V 'in, açık dünya türünü yeniden tanımlayan oyun olduğu söylenen RDR 2 'nin önünde olmas... Mesaja git »
Gran Turismo Sport'un Bir Sonraki Güncellemesi 17 Ocak'ta Yayınlanacak başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
[quote]Orjinalden alıntı: BSC Misafiri <blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: Ro... Mesaja git »
Metro Exodus Fotoğraf Modu İçerecek başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Hala şüphelerim olsada (nedense yapay zekanın tırt çıkacağı gibi bir his var içimde) bende deli gibi bekliyorum.. asıl merak ettiğim oy... Mesaja git »
Gran Turismo Sport'un Bir Sonraki Güncellemesi 17 Ocak'ta Yayınlanacak başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
[quote]Orjinalden alıntı: Deswaaa Gran turismo sport almayı düşünüyorum tavsiye edermisiniz[/quote] Bu birazda seninle alakalı do... Mesaja git »
Hitman HD Enhanced Collection PS4 ve Xbox One için Duyuruldu başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Benim için tüm zamanların en iyi oyunlarından birisidir Blood Money. Uygun bir fiyata düştüğü an acımam alırım. Absolution... Mesaja git »
Project Cars Geliştiricisinin Video Oyun Konsoluna İlk Bakış başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Dalga geçilmesini anlamıyorum. Adamlar cesur davranıp bir işe yeltenmişler, daha ortada fol yok yumurta yok nedir bu ön yargı. Belkide adaml... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Hiç ülke olmadığını hayal et
Bunu yapmak zor değil
Öldürecek ve uğruna ölecek bir şey yok
Ve din de yok...

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.188