Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Slim | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (9102. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: madbatu26 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 15 Misafir - 15 Masaüstü1 Mobil
5 sn
185.636
Cevap
1.572
Favori
10.115.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 91009101910291039104
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Fiyat farkı olmasa dediğiniz çok mantıklı hocam.

• Inferioress kullanıcısına yanıt
    Evet, ya fazla parayı gözden çıkarıp alacaksın kafan rahat edecek ya da riske girip internetten sipariş vereceksin. Benim oğlum o konuda çok pimpirikli baba gidelim Mediamarkt'an alalım diyor 😁

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • basis35 kullanıcısına yanıt
    Valla değmez hocam bu nesil kendim içinde olmak üzere 10 makinadan fazla almışızdır bir sorun olmadı zaten zor sorun çıkaran makinalar aradaki fark ile bir güzel aksesuar monitör vs alınabilir

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bazı firmalar doğru düzgün paketleme bile yapmıyor kutuyu olduğu gibi veriyor kargoya

• basis35 kullanıcısına yanıt
    Elektronik şans işi. Steam deck, series s sonra s’i satıp series x aldım. Üç konsol da ithalatçı garantiliydi. Gördüğüm kadarıyla çok küçük oranla sorun yaşayan oluyor. Tabii microsoft’un 1 veya 2 yıl. Steam deck’te de avrupaya çıkarabilirsen tabii geçerli garantileri oluyor. Sony’de yurt dışı cihazların garantisi olmamakla beraber Ps5’ler sağlam cihazlar. Kronik sorunları yok. Yüksek ihtimal sorun yaşanmaz ama ithalatçı işi riski göze alacaklar için tavsiye ederim.

• Bati-Wan_Kenobi kullanıcısına yanıt
    İnternetten vereceğim siparişi dükkana gelecek. Akşam eve götürünce geçerken Mediamarkt'an aldım derim başka çare yok 😁

• Eğer kendi adıma ps5 pro beni tatmin ederse. Eldeki fat kasayı satıp, Büyük ihtimal yurtdışından alırım. İşin içine vergi girince fiyat ikiye katlanıyor. Aradaki farka bir konsol daha alır bozulursa yedeği olur

• Merhaba, Ingiltereden gelirken 4 ay once aldigim PS5 slim digital versiyonu (CFI-2016) beraberimde getirip satmak istiyorum. Sadece Istanbul icerisinde elden deneterek teslim edecegim. Ilgilenen varsa ilanı inceleyip mesaj ile ulasabilir.

https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/158923297

• Ps5 Pro ne zaman çıkacak?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • firetox F kullanıcısına yanıt

2 ay önce romadaydim, çok aradım bulamadım. Terminideki euronics beş para etmez bir magaza, bizim dandik avmlerdeki küçük teknosalar gibiydi. Vr2 de yoktu zaten. İstanbula dönünce yazicioglundan gidip aldım  

• _conscript_ kullanıcısına yanıt
    Eylül'de duyurulması ve Kasım'da çıkması bekleniyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Çıksa ne olacak ki oyun mu var oynayacak? Bütün eski oyunların ps5 pro için remasterlarını önümüze koyacaklar yine.

Pro yerine cihazın yanına X çekeceğim yine muhtemelen çok ekstrem oyunlar duyurmazlarsa en azindan çift platform devam edeyim yine proyu 30a iteler bizim satıcılar

3 yıl içinde ps6 güncellemesi garanti olacağından bence de asıl eforu platform genişletmekte kullanmak daha mantıklı. Ben de switch 2’yi bekliyorum. Donanım fiyatını arttırmazlarsa 4k 60 fps kütüphanesini genişletebilirlerse belki yurtdışından getirtirim. Ama benzeri durumu steam deck oled’de yaşadım. Sd2 veya o jenerasyona ait handheld donanım alıcısı olacağımdan mevcut platforma gereksiz fazla yatırım yapmak istemedim.

Aynen öyle bende öyle yaptım hocam zaten öyle aman aman büyük farklar olmayacak 2027 2028 kadar ps5 fat devam sonra Allah izin verirse ps6 alirim

• jymz___ J kullanıcısına yanıt

Ps6 daha 4-5 senesi var ne üç sene içerisi hocam  

• jymz___ J kullanıcısına yanıt
    Valla PS tarafı böyle oyun duyurmamaya devam ederse bende switch 2 harici bir şey kullanmam
    Yarın nintendo direct var oyun yağar yine

yıl sonu dijital series x çıkacak onu düşünüyorum bende ps5 in yanına gerçi pro da düşünüyorum bakalım nasıl yapacaz 😄

• emre456987 kullanıcısına yanıt

sızıntılara göre 2 kattan fazla güç farkı var hocam

• byvolcan kullanıcısına yanıt
    Çok pahalı koyarlar hocam bence hic gerek yok suan 2.el 15 civarına bulunuyor X getirenler pro niyetine satmaya çalışır o cihazı

• 
Sayfa: önceki 91009101910291039104
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.