Şimdi Ara

Shadow Warrior Türkçe Yama Çalışması [Çıktı] (Bağımsız Çeviri) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
7
Favori
10.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: dufresneee

Öncelikle uzun sürdüğü için özür dilerim. Dosyaları ayarlamıştık ancak ben buraya yazmayı unuttum.

Kurulumu yapmadan önce oyunun kurulu olduğu yerdeki pc_arch_level_1.bin dosyasının yedeğini alın, ne olur ne olmaz.

Öncelikle bu linkteki dosyayı indirin. İçindeki tüm dosyaları oyunu kurduğunuz yerdeki \dx11 klasörüne atın. Sonrasında önce tryamakur.cmd'yi, o bitince ise repack.cmd'yi çalıştırın. Son olarak ise \dx11\pc_arch_level_1 klasörünü silin.

İşlem biraz uzun. Kurulum bunları otomatik olarak yapıyor idi. Bu şekilde kurarsanız sıkıntı yaşamazsınız diye düşünüyorum.

İyi oyunlar.

Hocam öncelikle teşekkürler fakat dediğiniz işlemleri tek tek yapmama rağmen bende nedense işe yaramadı. Neden kaynaklanabilir acaba?

Oyunum steam ve daha yeni indirdim.

Buradan anlaşılır mı bilmiyorum ama pc_arch_level_1.bin adlı dosyanın boyutu işlemlerden sonra 2.235.488 KB oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ecthelion_ -- 12 Ağustos 2017; 19:40:50 >

• quote:

Evet, uyumlu.

Hocam şimdi küfürü basacaksınız ama bende yine virüs çıktı complie.exe de buluyor bütün yazılımlarda denedim nerdeyse bu exe kurulum için gereklimidir bunu atlayıp halledemezmiyiz ?

buyrun durum bu :

Shadow Warrior Türkçe Yama Çalışması [Çıktı] (Bağımsız Çeviri)

• okinkurt kullanıcısına yanıt
    Compile.exe dosyası kurulum için gereklidir. Onsuz kurulumu yapamazsınız.

Küfür basacak bir şey yok. Anti-virüs programlarınız düzgün çalışmakta. Dediğim gibi yaptığımız iş yasal değil ve anti-virüs programları da yamaları virüs olarak algılıyor. Benim yapabileceğim başka bir şey yok. Bu virüs uyarısına rağmen kurabilirsiniz ya da kurmayadabilirsiniz. Top sizde.
  • Ecthelion_ E kullanıcısına yanıt
    Neden çalışmadığını bilmiyorum. Normal şekilde sırayla kurmanız durumunda çalışması gerekiyor. Diğer yöntemi (setup) deneyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: okinkurt

quote:

Evet, uyumlu.

Hocam şimdi küfürü basacaksınız ama bende yine virüs çıktı complie.exe de buluyor bütün yazılımlarda denedim nerdeyse bu exe kurulum için gereklimidir bunu atlayıp halledemezmiyiz ?

buyrun durum bu :

Setup şekliyle indirip kurmaya çalışırken virüs uyarısı verince pc'ye format attım. Formattan önce avast kuruluydu, sonrasında mcafee live safe kurdum ve mcafee virüs olarak algılamıyor. Sen de biliyorsundur avasttan daha iyi bir antivirüs programı. Büyük ihtimal avast yanlış algılıyor hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ecthelion_

quote:

Orijinalden alıntı: okinkurt

quote:

Evet, uyumlu.

buyrun durum bu :

Setup şekliyle indirip kurmaya çalışırken virüs uyarısı verince pc'ye format attım. Formattan önce avast kuruluydu, sonrasında mcafee live safe kurdum ve mcafee virüs olarak algılamıyor. Sen de biliyorsundur avasttan daha iyi bir antivirüs programı. Büyük ihtimal avast yanlış algılıyor hocam.

McAfee, Avast'a göre daha iyi bir antivirüs mü? Testlere bakalım bir:
    Bir de virüs tarama sonucu biraz düşündürücü:
    https://www.virustotal.com/#/file/cc0744d910c2aff2dafc53720566406c55ffbb8c82b2a3ecb2481dce5de42e95/detection

• Avastı çok uzun yıllardır kullanırım free versiyonun bile bir uygulamayı yanlış algıladığını görmedim ki zaten free olarak en başarılı antivirüslerden biridir bence başka bir yamada veya crack dosyasında böle bir şey yaşamadım arkadaşın dediği üzere illegalite yüzünden algılıyor olabilir kurup kurmamak herkesin kendi elinde emek vermişler yama yapmışlar sonuçta suçlama niyetinde değilim kimseyi
  • Virüs buluyor ya ilk defa bi türkçe yamada virüs buldu ve çok yavaş yükleniyor umarım bilgisayarıma birşey olmaz..
  • Virüs olayı doğru mu ya ?
  • Arkadaşlar compile edilmeden Türkçe yama çalışmaz. Yorumlardan anladığım kadarıyla bazı programlar virüs olarak görüyor demek ki ama sorun değil. Windows Defender virüs olarak görmedi mesela. Türkçe yama Steam sürümüne kurdum ve sorunsuz çalışıyor. Çeviri için teşekkürler :)

• Shadow Warrior Türkçe Yama Çalışması [Çıktı] (Bağımsız Çeviri)
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.