Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Kaizer25
Gerçek Adselami yıldırım
Doğum Tarihi20 Mart 1983
Konumİstanbul, Sarıyer
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Ekim 2010
2. el mesaj sayısı: 6
Son mesaj tarihi: 4 ay önce
Son giriş tarihi: 10 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Ooerotor uzerinde acik tek sorun kapali durumda iken yeniden başlatınca telefonu kendi kendine acilmasi... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Arkadaslar galaxy s7 telefonumu yedinen başlatınca kapali olan volte aktif oluyor sorun ne olabilir ?... Mesaja git »
Cok tesekkur eserim az daha telefonu sifirliycaktim...... Mesaja git »
Arkadaşlar benim s7 dede sensörler kendi kendine devreye giriyor.. nesala rahatsız ermeyin ve mavi isik filtrsi gibi sorun ne olabilir ?... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
S8 biraz satildiktan sonra duzeltirler sanirim :))... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Arkadaslar son guncellemeden sonra az isik forograf cekimlerinde noise cok fazla lg g3 den bile kotu cekiyor s7 karsilastirdim sizdede oylemi ?... Mesaja git »
YURTDIŞINDAN ALINAN S7 DE VOLTE VE GIGA 4.5G SORUNU başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
O zaman turkiye icin rom.cikmasini beklemek zorundasin odin uzerinden csc yi kurar daha sonra root atar..tur dosyasindaki dosyalari csc ye atarsin anc... Mesaja git »
YURTDIŞINDAN ALINAN S7 DE VOLTE VE GIGA 4.5G SORUNU başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
System dosyasi icindeki ccs klasöründe tur dosyasi varni once ona bak var ise ondan sonrası kolay... Mesaja git »
Arkadaslar andoid 7 olan cihazima wipe data ve wipe partition yaptim android 6 ya döndü cihaz 7 ye sifirlanmasi gerekmezmiydi ?... Mesaja git »
Root varsa yapabilirsin kolay o .tur ccs klasoru var ise..... Mesaja git »
Arkadaşları

Macintosh
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.055