Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
jk6
Gerçek AdÇağrı ECE
Doğum Tarihi24 Ocak 1988
KonumBursa,İnegöl
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Ekim 2010
2. el mesaj sayısı: 12
Son mesaj tarihi: 7 gün önce
Son giriş tarihi: 18 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Hayır çıkınca bir şey değişecek mi? başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
bazı tayyipçiler adamı ilah gibi görüyolar hayır çıkarsa öyle olmadığını anlarlar belki... Mesaja git »
Önceki Seçimde Oy Verilen Parti/Referandum Oyu Anketi! başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
ben son seçimlerde koalisyon olmasın diye akp ye vermiştim ama referandum oyum hayır. çevremde benim gibi düşünen son seçimlerde akp yi sevmesede akp... Mesaja git »
ben referandumdan önce biyerlerde bomba patlatılacağını düşünüyorum bu da evet oylarını etkileyecektir çünkü 7 hazirandan sonra öyle olmuştu... Mesaja git »
Hakan Fidan FETO'culerle barismaya mi gitti başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
durumu iyi olan akp lilerin çocuğu onların okullarındaydı... Mesaja git »
Müjdat Gezen'den Abdulhamid'in Torununa Çirkin Sözler! başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
abdulhamiti severim o da benim kafadan hatta bomonti fabrikasını o açtırmış ama torunu hakkında müjdat gezene katılıyorum... Mesaja git »
Devlet Bahçeli; Anayasaya mecliste ve referandumda evet diyeceğim. başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
cCcUZUNADAMcCc... Mesaja git »
Fetullah ile Erdogan Barisir mi ? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
fetullah zaten gidici gibi ölünce yerine başkası gelir barışırlar onun için çokta şeyapmamak lazım herşey beklenir ... Mesaja git »
Allah sizi yok etsin inşallah... Mesaja git »
A Haber'den Harika Dublaj başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
http://www.diken.com.tr/ceviri-montaji-yapan-a-haber-amerikali-generali-sakitti-daesi-biz-kurduk/ GTA şifrelerinden sonra daha da muhteşem bi skand... Mesaja git »
Burhan Kuzu Şimdi de Twitter Hesabından Küfürler Saçıyor başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
bu adam nasıl profesör anlamadım eveligün akşam başkanlık tartışmasında izliyodum bunu bizim köyün kavhesindeki siyaset tartışan adamlar bile daha düz... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.066