Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
TheLegendy
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi13 Aralık ****
MeslekÖğrenci
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 9 Ekim 2010
2. el mesaj sayısı: 53
Son mesaj tarihi: 15 sa. önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
[2. GÜN] ::DH RAMAZAN SOHBETLERİ ANA KONUSU:: Hayırlı Ramazanlar başlıklı konuya yorum yazdı (15 sa. önce)
Herkese hayırlı ramazanlar Karabük'te sağanak yağış başladı, hava serin zaten şu aralar. Çok şükür ne açlık, ne susuzluk dokunmadı şuana kadar...... Mesaja git »
Far Cry 3, Steam Cüzdan Kodu ve KEY Çekilişi [SONUÇLAR AÇIKLANDI] başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Çekilişe katılmak istiyorum. Herkese bol şanslar ... Mesaja git »
bluetooth hoparlör fırsatları başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Konuda daha çok ucuz ürünlerden bahsedilmiş ama, ben yaklaşık 1 senedir Xiaomi'nin Mi Square Box hoparlörünü kullanıyorum. Fazlasıyla memnunum. Ta... Mesaja git »
GearBest Alışveriş Fırsatları-Kampanyalar-Kuponlar başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Kulaklık arayan arkadaşlar, Xiaomi Hybrid kulaklık şuan indirimde. 15 dolara düşmüş. Şuanki kurla bile 50-55 liraya geliyor. Hala alınabilir, tavsiye ... Mesaja git »
Xiaomi Mi In-Ear Headphones Pro --3 yollu hibrit kulaklık (99 yuan-15$) başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Bir hortta ben atıyım o zaman Xiaomi Hybrid kulaklık GB'de şuan indirimde. 15 dolara düşmüş. Şuanki kurla bile 50-55 liraya geliyor. Hala alınabilir,... Mesaja git »
DH HOCAM DİYENLER KULÜBÜ - 596 üye olduk başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Ekleyin hocam benide ... Mesaja git »
TurkNet konuştu; Kota, AKN ve Altyapı gerçeği başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Türknet benimle dalga geçiyor galiba? İkinci abonelik için altyapı sorgulaması yaptığımda 35Mbit, sınırsız görünüyor. Dün telefonda özellikle konuştum... Mesaja git »
EFSANE ALIEXPRESS KAMPANYASI BİTMİŞTİR. başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Arkadaşlar katılan katılmayan herkese teşekkür ederiz hem kendim 4 kere kullandım hem referanslı link verenler için hemde kullananlar için bu efsane k... Mesaja git »
Yakında zamanda SSD'lerde bir indirim olacak mı? Crucial felanda baya zamlanmış. 500 lira civarına, 500GB civarı güzel bi SSD önerebilecek varmıdır?... Mesaja git »
3 ADET STEAM OYUN ÇEKİLİŞİ 26.02.2017 | KAZANANLAR BELLİ OLDU başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Çekilişe katılmak istiyorum... Mesaja git »
Arkadaşları

MühendisMurat

waleur5

PrQressive

Lxde
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Hyundai
Mobil cihaz
Sony
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
Takım
Fenerbahçe
Notebook
Asus

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.107