Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
TheLegendy
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi13 Aralık ****
MeslekÖğrenci
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 9 Ekim 2010
2. el mesaj sayısı: 55
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 12 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Xiaomi Huami Amazfit başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Benimde biraz önce düzeldi kendi kendine. Baya uğraştırdı beni. Bu arada uygulamada adım sayısı doğru görünüyordu fakat yeniden eşleştirince saatteki ... Mesaja git »
Xiaomi Huami Amazfit başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Hocam saat hava durumu bilgisini alamıyor bugün. Sizde durum ne? Unpair yaptım şimdi saatin açılmasını bekliyorum, uzun sürdü baya nedense... Saat aç... Mesaja git »
Xiaomi Huami Amazfit başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Transflective ekran olduğunu bu mesajı yazdıktan sonra öğrenmiştim. Daha anlaşılabilir geldi. Ama aydınlatma gerçekten çok kötü. Kapalı mekanda, düşük... Mesaja git »
Xiaomi Huami Amazfit başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Pace'nin arka aydınlatması neden bu kadar kötü acaba? Ekran kalitesinden mi kaynaklanıyor anlayamadım. 1.seviyede bile çok rahatsız ediyor beni. Sizde... Mesaja git »
Xiaomi Huami Amazfit başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Teşekkür ederim... Mesaja git »
Xiaomi Huami Amazfit başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Amazfit Pace'nin detaylı bir incelemesini yazdım. Görselleri bol tutmaya çalıştım. Almayı düşünenler, merak edenler göz atabilirler. Buyrun;... Mesaja git »
silinsin başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Oldukça memnunum, fakat kıyaslayabileceğim tek kulaklık Piston 3 şuan. Onun haricinde herhangi bir kulaklık alıp kullanmamıştım. Piston 3'e göre gayet... Mesaja git »
TurkNet Destek Burada başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Otomatik ödemeden kaynaklı problemden dolayı hızımı kısıtlamışlar. Fakat SMS 1 hafta sonra geldi. Dün faturamı ödedim hemen. Fakat bugün internetim ke... Mesaja git »
TurkNet Destek Burada başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Kartımdaki bakiye yetersizliği nedeniyle çekim yapılamamış. Bu nedenle hızım düşürülmüş birkaç gün. Dün faturamı ödemiştim. Fakat bu sabah itibari ile... Mesaja git »
TurkNet Destek Burada başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Statik IP için müşteri hizmetlerine ulaşmaya çalıştım. Fakat çağrı merkezindeki tuşlamayla direk statik IP tanımlandı. Şimdi iptal ettim. Tekrardan al... Mesaja git »
Arkadaşları

MühendisMurat

waleur5

PrQressive

Lxde
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Hyundai
Mobil cihaz
Sony
Operatör
Türk Telekom
ISS
TurkNet
Takım
Fenerbahçe
Notebook
Asus

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.117