Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
TheLegendy
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi13 Aralık ****
MeslekÖğrenci
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 9 Ekim 2010
2. el mesaj sayısı: 53
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 9 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
EFSANE ALIEXPRESS KAMPANYASI BİTMİŞTİR. başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Arkadaşlar katılan katılmayan herkese teşekkür ederiz hem kendim 4 kere kullandım hem referanslı link verenler için hemde kullananlar için bu efsane k... Mesaja git »
Yakında zamanda SSD'lerde bir indirim olacak mı? Crucial felanda baya zamlanmış. 500 lira civarına, 500GB civarı güzel bi SSD önerebilecek varmıdır?... Mesaja git »
3 ADET STEAM OYUN ÇEKİLİŞİ 26.02.2017 | KAZANANLAR BELLİ OLDU başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Çekilişe katılmak istiyorum... Mesaja git »
DrOyun çekilişine katılmak istiyorum... Mesaja git »
LENOVO VİBE P1-P1 PRO ANAKONU başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Teşekkürler cevabınız için. Sormak istediğim bir konu daha var. Telefonu babam kullanıyor fakat P1 e göre Pro modelinin şarjının daha az gittiğini sö... Mesaja git »
LENOVO VİBE P1-P1 PRO ANAKONU başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Daha önce Vibe P1 almıştık, titreşim vb. problemlerden dolayı 2 ay serviste yattı. Şimdi iade almaya uğraşıyoruz. Bataryadan dolayı şimdi de Vibe P1 P... Mesaja git »
Crucial MX300 525GB SSD • SATA 6.0Gb/s • 530 MB/s Okuma, 510 MB/s Yazma Diskin kapasitesi 525GB'dır. Disk sıfır kutusunda açılmamıştır. Kontrol bandı... Mesaja git »
Turk.net 150gb akk İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Aynen, bunlara güvenip oyun indirdim o kadar, kendi kotamızdan yedik... Mesaja git »
SATILIK SIFIR CRUCIAL MX300 525GB SSD - ÜCRETSİZ KARGO başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Fiyat güncellendi...... Mesaja git »
100-150 lira arasına kargo dahil, güzel bir FPS mouse tavsiye edebilecek varmı?... Mesaja git »
Arkadaşları

MühendisMurat

waleur5

PrQressive

Lxde
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Hyundai
Mobil cihaz
Sony
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
Takım
Fenerbahçe
Notebook
Asus

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.078