Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
TheLegendy
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi13 Aralık ****
MeslekÖğrenci
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 9 Ekim 2010
2. el mesaj sayısı: 55
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
VDSL HAT ZAYIFLAMASI (dB) HERKES DEĞERLERİNİ YAZSIN ! başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Türknet kullanıyorum. Benim bağlantımda da ciddi problem var. Hat değerlerim oldukça düşük olmasına rağmen hat zayıflaması 0(sıfır) görünüyor. Modem A... Mesaja git »
Xiaomi Huami Amazfit başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Selamlar herkese Birkaç aydır Amazfit Pace kullanıyorum. Bu süre içerisinde elime geçen, denediğim, hoşuma giden watchface tasarımlarını blogumda bir... Mesaja git »
Xiaomi Huami Amazfit başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Hocam bu custom romların Türkçe desteği dışında herhangi bir avantajı varmı? Rom açıklamalarında çok dişe dokunur şeyler göremedim de...... Mesaja git »
Rica ederim. Watchface dosyasını indirip, saatinizi şarj eder gibi bilgisayarınıza bağlayın. Internal Storage içerisinde Watchfaces diye bir klasör ol... Mesaja git »
Basit bir watchface hazırladım. Fenerbahçeli arkadaşların denemesini öneririm, hiç fena olmadı İndirmek için;... Mesaja git »
Şuan yine 89 dolara düşmüş;... Mesaja git »
Dün nerdeyse bütün gün aktifti. Hatta sepete eklediğim ürün bugünde 89 dolar görünüyordu. Fakat linke girdiğimde 120 dolar oldu yine Neyse, denk geli... Mesaja git »
Cihazı almayı düşünüp, konuya gelen arkadaşlar varsa Gearbest'te indirim var. 88 dolara satın alabilirsiniz; Amazfit Pace incelememi okumak ister... Mesaja git »
Xiaomi Huami Amazfit başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Benimde biraz önce düzeldi kendi kendine. Baya uğraştırdı beni. Bu arada uygulamada adım sayısı doğru görünüyordu fakat yeniden eşleştirince saatteki ... Mesaja git »
Xiaomi Huami Amazfit başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Hocam saat hava durumu bilgisini alamıyor bugün. Sizde durum ne? Unpair yaptım şimdi saatin açılmasını bekliyorum, uzun sürdü baya nedense... Saat aç... Mesaja git »
Arkadaşları

MühendisMurat

waleur5

PrQressive

Lxde
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Hyundai
Mobil cihaz
Sony
Operatör
Türk Telekom
ISS
TurkNet
Takım
Fenerbahçe
Notebook
Asus

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.148