Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
elementry
Gerçek Admehmet gözetleyen
Doğum Tarihi14 Ekim ****
KonumElazığ,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 8 Ekim 2010
2. el mesaj sayısı: 19
Son mesaj tarihi: 14 sa. önce
Son giriş tarihi: 8 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
MAKYAJLI POLO 2014 ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (14 sa. önce)
Merhaba Polo tayfası; kız arkadaşıma 2016 1.2 tsi dsg allstar aldık 13500 km de geçen hafta. Tabi 9 günde 1600 km yol yaptık. (Maşallah değin ㊂... Mesaja git »
🔴TÜRK TELEKOM ile SÖZLEŞMESİ OLANLAR/BİTENLER KULUBÜ🔴 başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
sözleşme bitimine 33 gün kala yani 2 gün önce aradım; İndirim yapmazsanız başka operatöre giderim dedim ve not aldılar; Kullandığım tarife Ailece 15 G... Mesaja git »
Dünyada en pahalı iPhone 7 Türkiye’de satılıyor başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Ver mehteri ver, nasılsa mehteri duyan gaza geliyoR.... Mesaja git »
Bende aldım, Adidas skool dan çok daha rahat ve hafif ??... Mesaja git »
Takipteyiz... Mesaja git »
Turk.net 150gb akk İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Herkese bişey girmiş de turknet ne sokacak merak içindeyim... Mesaja git »
Şirketler AKK'yi nasıl değiştirdi? Son bilgiler! başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Türknet tayfasına giren çıkan bişey var mı anlamadım? Tatildeyim de... Mesaja git »
Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu) başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
İstanbul-Elazığ 01/05/2016 gününe 15:00 sonrası uçuşlar için tekliflere açığım.... Mesaja git »
Tivibu Uydu Süper Paket 1 TL! (Türk Telekom Mobil İçerir) başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Kutuya sana veriyorlar; eve getirip bağlıyorsun. Self servis gibi al getir bağla hesabı. Ayıca arkadaşların belirttiği donma kilitlenme ses gelme... Mesaja git »
Tivibu Uydu Süper Paket 1 TL! (Türk Telekom Mobil İçerir) başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Şimdi aldım, ama anlamadığım Turknet ile bu kutu uyduya çıkmıyor ... Mesaja git »
Arkadaşları

belo3

keb@nlı23

arifakinti

paradoks01
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Hakkında
asdasd

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.121