Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
elementry
Gerçek Admehmet gözetleyen
Doğum Tarihi14 Ekim ****
KonumElazığ,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 8 Ekim 2010
2. el mesaj sayısı: 21
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
L.A. Gear spor ayakkabıları geri dönmüş. 59.90 TL başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Spor salonunda parçalamak için 1 çift aldım; Yanına 2 de sweet aldım. Forumdan 100-30 çek ile iyi oldu.... Mesaja git »
CASIO EFB-301JD-7A9DR / EFB-302JD-7A ERKEK KOL SAATİ 319 TL başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
İlân numarası verseniz daha kolay olacak... Mesaja git »
L.A. Gear spor ayakkabıları geri dönmüş. 59.90 TL başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Merak ettim nasıl marka?... Mesaja git »
Tele2 sim kart +46 Avrupa yabancı sim kart mobil onay vb. için başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Çift sim kartlı cihazda bu kartı 2. Yuvaya taksam, interneti bu hat üzerinden kullansam 15 gb veri kullanımı paketi ne tutar?... Mesaja git »
Tele2 sim kart +46 Avrupa yabancı sim kart mobil onay vb. için başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Peki 1 soru; benim gibi duo cihaz sahibi alıp bu üründen internet hizmeti almaya kalksa atıyorum 20 gb a kaç lira öder... Mesaja git »
YANIYOR! Ülker Çikolatalı Gofret Kampanyası - Shell başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Bedava 50 paket bisküvi almış; 30 paket çay almış biri olarak kalkıp da shell'e gitmem bi gofrete. Fırsat ılık, hava buz.... Mesaja git »
Gearbest'ten hayvansever DH üyelerine 50 özel hediye! başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
24 polo kart foto baskı 9,50 tl başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Benimki de gitmesi gereken adrese ulaştı. Teşekkürler haber veren arkadaşa. Ne fayda ki bizim ilişki limoniue döndü. Tektaş bakarken kaktüse döndük.... Mesaja git »
24 polo kart foto baskı 9,50 tl başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Günlerdir kargom yola çıkmadı bile. İnternet sayfasındaki numara da cevap vermiyor... Mesaja git »
Yıllardır üyeyim, her cihazımla ilgili açılan ana başlıkta sarj süreleri de konuşuldu kılıflar da servis sorunları da. Burası forum. İsteyen iphone ve... Mesaja git »
Arkadaşları

ege_

belo3

keb@nlı23

arifakinti

paradoks01
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Hakkında
asdasd

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109