Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mvlt42
Gerçek Admevlüt
MeslekÖğretmen
KonumKonya,Meram
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Ekim 2010
2. el mesaj sayısı: 181
Son mesaj tarihi: 2 sa. önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları8
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
DiABLO 3 (PS4 / PS3 ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (2 sa. önce)
Bir zahmet gold alacaksın tabiki üyelik olmadan nereye online oynuyorsun... Mesaja git »
Şenol güneş ten açıklama "keşke iki zımba fazla bassaymışız"... Mesaja git »
Ω|GOD OF WAR|PS4 ANA KONU|METASCORE:95|Ω başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
2.oyunda arena görevleri vardı onlara benzemiş İlk ikiyi geçtim 3.de dur dediler durdum... Mesaja git »
Dikiş Skandalı.. başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Nasıl kan akacak bölge değil sizin mantıkta pek düzgün değil beş dikiş var kan olacak hocam bu benim ve çoğu kişinin görüşü... Mesaja git »
Dikiş Skandalı.. başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Hocam tamamda bir damla kan görseydik şenolu sevmem bu duruma düşeceğini sanmam ama doktorlardan şüpheleniyorum... Mesaja git »
Ω|GOD OF WAR|PS4 ANA KONU|METASCORE:95|Ω başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Yok hocam adını yeni duydum... Mesaja git »
Arakadaşlar destansı zırhlar için ne yapmak lazım?Oyun bitti dolanıyorum ne parçaları var ve nede kendileri?... Mesaja git »
Ω|GOD OF WAR|PS4 ANA KONU|METASCORE:95|Ω başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Bende de oldu bir defa oyun zorluyor makineyi heralde fan da çok çalışıyor 10-15 dk bir üflüyor... Mesaja git »
Ω|GOD OF WAR|PS4 ANA KONU|METASCORE:95|Ω başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Arkadaşlar oyun bittikten sonra daha zorda başlarsak skiller sıfırlanıyor mu?yoksa aynı güçle devam edecek miyiz?... Mesaja git »
Ω|GOD OF WAR|PS4 ANA KONU|METASCORE:95|Ω başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Oyunun başından kalkamıyoruz... Mesaja git »
Arkadaşları

revolver

hakaob

mahoonur

BaLroK

3KuR_SaD3

Paulownia

Lepra61

Ltr_Drk
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Renault
Mobil cihaz
Samsung
ISS
Uydunet
Oyun Platformu
Xbox One
Takım
Fenerbahçe
TV
Philips
Notebook
Lenovo
Xbox Live GamerTag
II mvlt42 II
Hakkında
SATIŞ YAPTIĞIM ÜYELER (60+) : Arm the Homeless(crysis3) , Hassafe(bops2) , menevado(xbox oyun) , shiftdel(xbox oyun) , berkebasar(rdr) , alp0307(forza4) , catoarda(xbox oyun) , blnter(diablo3) , sho-ryu-ken(ss4) , wehnJope(bf4) , mc12580(xbox360 konsol) , Tunakem79(Killzone) , paulownia(wolfenistein) , koguz27(bf4) , JonnyCaqe(last of us) , mursican(Diablo 3) , kyosan(fıfa15) , omeryildiz1(destiny) , kyosan(cod:aw) , Megathrone26 (Lords Fallen) , BeV16 ve Rocket Raccoon(dragon age hesap) , Einstein was here(farcry4) ,meskalin33(lara croft) , mesuty85(driveclub) , wNchstR(Lbp3) , emre343434 ve mesuty85(order1886) , msemender ve Dgkn_ngn(dmc) , denizlion ve Fossa Olecrani(bloodborne) , karatepe(ds4) , arezdd(dark souls 2) , bouncer20(xboxone geow) , gokayt(forzah2) , polat417(halo5 ve star wars) , erdierdi(Rise tomb raider) , barcacaner(darksouls3) , Renji Abarai(Doom4) , Vahlok(Doom4) , kirchoff_01(unravel) , Vahlok(darksouls3) , V.P.(forzah2) , Hellcast(asus modem) , dogii(overwatch) , FanboyKiller(Titanfall2) , PlayerX(Gow4) , Harvey Dent(bf1) , çaylak52(gow4) , kadir3su(Titanfall2) , panama(destiny2) , signore(codww2) , Reinkaos(ds3) , Quaresma2016(fifa18) , profiteer(mhw P2) , Argonath LXI(mhw P1) , old_hand(kutulu uncharted 4 ve hzd) , MDemirbas14(The Order 1186)

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.230