Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mvlt42
Gerçek Admevlüt
MeslekÖğretmen
KonumKonya,Meram
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Ekim 2010
2. el mesaj sayısı: 182
Son mesaj tarihi: 7 gün önce
Son giriş tarihi: 12 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları8
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Hoşortmanlı gitsinde kim olursa razıyım... Mesaja git »
Van Gaal çıktı hiç yoktan yakışıklının hiç olmadı sosyal medyadan falan taraftarla iletişim kurması lazım. Yakında mezardaki dragones haberi çıkarsa h... Mesaja git »
Telefondan bağlantı sorunu lütfen yardım başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
uzun süredir cevap bekliyorum hadi arkadaşlar yok mu anlayan... Mesaja git »
Hâlâ aykut ile devam edilecek diyen birileri çıkıyorne yiyip ne içiyorsunuz anlamak mümkün değil bu adama 16000 kişi aykutla devam et diye mi oy verdi... Mesaja git »
Telefondan bağlantı sorunu lütfen yardım başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Yokmu arkadaşlar konu hakkında bilgisi olan?mh aradım modeme güncelleme yaptılar ama durum yine aynı. Modem arayüzünde ayar falan yapılsa düzelmez mi?... Mesaja git »
Gittigidiyor hediye çeki vermeye başladı tekrar! 04.06.2018 başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Dünyanın alış verişini yaptım bir tane kupon gelmedi... Mesaja git »
$=4,59 - €=5,37 - £=6,12 | (4 Haziran) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Yukarı doğru bir hareketlilik var sanki... Mesaja git »
$=4,59 - €=5,37 - £=6,12 | (4 Haziran) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Faiz arttırımı 1 haziran itibariyle yazıyor bu asıl düşüş o tarihten sonra mı olacak demek?... Mesaja git »
HALO INFINITE başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Önlerden yerimizi alalım... Mesaja git »
$=4,59 - €=5,37 - £=6,12 | (4 Haziran) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Mb döviz rezervi 30 milyar dolarmış zamanında 140 civarıydı buna üzüldüm şimdi.faizden başka silah kalmamış oda ile yaramıyor... Mesaja git »
Arkadaşları

revolver

hakaob

mahoonur

BaLroK

3KuR_SaD3

Paulownia

Lepra61

Ltr_Drk
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Renault
Mobil cihaz
Samsung
ISS
Uydunet
Oyun Platformu
Xbox One
Takım
Fenerbahçe
TV
Philips
Notebook
Lenovo
Xbox Live GamerTag
II mvlt42 II
Hakkında
SATIŞ YAPTIĞIM ÜYELER (61+) : Arm the Homeless(crysis3) , Hassafe(bops2) , menevado(xbox oyun) , shiftdel(xbox oyun) , berkebasar(rdr) , alp0307(forza4) , catoarda(xbox oyun) , blnter(diablo3) , sho-ryu-ken(ss4) , wehnJope(bf4) , mc12580(xbox360 konsol) , Tunakem79(Killzone) , paulownia(wolfenistein) , koguz27(bf4) , JonnyCaqe(last of us) , mursican(Diablo 3) , kyosan(fıfa15) , omeryildiz1(destiny) , kyosan(cod:aw) , Megathrone26 (Lords Fallen) , BeV16 ve Rocket Raccoon(dragon age hesap) , Einstein was here(farcry4) ,meskalin33(lara croft) , mesuty85(driveclub) , wNchstR(Lbp3) , emre343434 ve mesuty85(order1886) , msemender ve Dgkn_ngn(dmc) , denizlion ve Fossa Olecrani(bloodborne) , karatepe(ds4) , arezdd(dark souls 2) , bouncer20(xboxone geow) , gokayt(forzah2) , polat417(halo5 ve star wars) , erdierdi(Rise tomb raider) , barcacaner(darksouls3) , Renji Abarai(Doom4) , Vahlok(Doom4) , kirchoff_01(unravel) , Vahlok(darksouls3) , V.P.(forzah2) , Hellcast(asus modem) , dogii(overwatch) , FanboyKiller(Titanfall2) , PlayerX(Gow4) , Harvey Dent(bf1) , çaylak52(gow4) , kadir3su(Titanfall2) , panama(destiny2) , signore(codww2) , Reinkaos(ds3) , Quaresma2016(fifa18) , profiteer(mhw P2) , Argonath LXI(mhw P1) , old_hand(kutulu uncharted 4 ve hzd) , MDemirbas14(The Order 1186) ,RelphegoR(god of war)

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.109