Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
quvardci
Gerçek Adali duvarcı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Ekim 2010
2. el mesaj sayısı: 14
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Yurtdışından Otomatik Şanzıman Almak İstiyorum başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Araç şu anda yürümediği için Kıbrıs ve Bulgaristan seçenekleri çok zor görünüyor. İyi usta bulmak sıkıntı kardeş o yüzden böyle seçenekleri düşünüy... Mesaja git »
Yurtdışından Otomatik Şanzıman Almak İstiyorum başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Nereden almıştınız? Fiyatı ne kadardı?... Mesaja git »
Çıkma buldum bi yerde ona bakıp geleceğim, olmazsa kardeş öyle bir şey yapma şansın varsa yardımcı olursan sevinirim. Ama sana çok zahmet olacaksa o... Mesaja git »
Araç palio 1.2 cvt otomatik arkadaşım.... Mesaja git »
palio otomatik jikle ve yerini bulamıyorum başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Araç otomatik vites mi?... Mesaja git »
Yurtdışından Otomatik Şanzıman Almak İstiyorum başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Hacmi çok fazla olmasa da ağırlığı 60 kg. Bulgaristan'a getirirsek nasıl olacak anlamadım?... Mesaja git »
Yurtdışından Otomatik Şanzıman Almak İstiyorum başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Sıfırı yok kardeşim, keşke olsa da alsam. Bana da riskli geliyor, ayrıca da çok pahalıya gelecek ama daha önce tamir ettirdim randıman alamadım. Sağ... Mesaja git »
faturası olsa da ikinci el muamelesi mi görür?... Mesaja git »
Yurtdışından Otomatik Şanzıman Almak İstiyorum konusunu başlattı (3 gün önce)
merhaba arkadaşlar, aracım için yurtdışından şanzıman almak istiyorum, alacağım şanzıman refurbished, yani yenilenmiş. değeri 5.000 TL sizce getirtme... Mesaja git »
OTOMATİK VİTES ARIZALARI VE ÇÖZÜMLERİ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Otomatik şanzımanlı araçlar kullanıyoruz daha önce çok duyarlı bir insanı bize sadece yardım etmek istiyen birini küstürdük hiç olmazsa bu formdan bir... Mesaja git »
Arkadaşları

Huseyin-ZST

yüksel75

TAŞKIN OTOGAZ SITKI USTA

Sigorta Eksperi
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Peugeot
Mobil cihaz
Nokia
Operatör
Türk Telekom

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.164