Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
quvardci
Gerçek Adali duvarcı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Ekim 2010
2. el mesaj sayısı: 13
Son mesaj tarihi: 9 gün önce
Son giriş tarihi: 16 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
205 55 r16 Lastik Tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
arkaları öne alın, sağ önle birlikte onun desenine benzeyen bi lastik alıp ikisini arkaya takın. hatta arkalarla ön arasında diş farkı çok değilse so... Mesaja git »
Oyuncak Dünyası 150TL ye 25+10 TL indirim başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Benim kargom da dün geldi arkadaşlar. ürünler eksiksiz ve bir adet kupon vardı içerisinde. sipariş verdiğim gün sadece whatsap dan ne zaman kargoy... Mesaja git »
Oyuncak Dünyası 150TL ye 25+10 TL indirim başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
ne almistiniz hocam birde eft ile mi kart ile mi aldiniz?... Mesaja git »
Oyuncak Dünyası 150TL ye 25+10 TL indirim başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
siteden ben de ilk defa alisveris yaptim arkadaşlar. umarım sıkıntı yaşatmazlar. yoksa oncelikle sizin adiniza uzulurum, ilk defa sicak firsat konus... Mesaja git »
Oyuncak Dünyası 150TL ye 25+10 TL indirim konusunu başlattı (24 gün önce)
Ne zamandır bu siteden almayı düşündüğüm bi oyuncak vardı. Bugün tesadüfen bu indirim denk geldi. Tabu XL ile beraber 40 tl lik bi oyuncak aldım. ... Mesaja git »
Moto G4 & G4 Plus - Ana başlık & Kullanıcılar Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
aldiysan ve uyumlu diyorsan olay bitmistir kardeş, elin gavuruna mi inanacagiz. secekleri gormemistim ben. o yorumu yapan buyuk ihtimal yanlis aldi.... Mesaja git »
Moto G4 & G4 Plus - Ana başlık & Kullanıcılar Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
en ustteki yorumda biri no for moto g4 plus demiş?... Mesaja git »
Moto G4 & G4 Plus - Ana başlık & Kullanıcılar Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (30 gün önce)
ben nougat icin hala beklemedeyim arkadaşlar. bunun bir suresi falan oluyormu? sonra kaçırmayalim.... Mesaja git »
Gittigidiyor-Teknosa Çıkmazı başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
kart tek gecim.... Mesaja git »
Arkadaşları

yüksel75

TAŞKIN OTOGAZ SITKI USTA

Sigorta Eksperi
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Peugeot
Mobil cihaz
Nokia
Operatör
Türk Telekom

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.156