Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
quvardci
Gerçek Adali duvarcı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Ekim 2010
2. el mesaj sayısı: 14
Son mesaj tarihi: 15 gün önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Moto G4 & G4 Plus - Ana başlık & Kullanıcılar Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
hmm, teşekkürler. o bende de var. ben o panel saydam olduğundan ötürü onun olduğunu zannediyordum.... Mesaja git »
Moto G4 & G4 Plus - Ana başlık & Kullanıcılar Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Bu ghost screen nasıl anlaşılıyor lütfen açıklarmısınız arkadaşlar? mümkünse SS atabilirmisiniz?... Mesaja git »
Moto G4 & G4 Plus - Ana başlık & Kullanıcılar Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
bu ghost screen nasıl birşey arkadaşlar? bariz farkediliyormu? benim tel de sorun yaşanan panellerden ama ben bişey farkedemedim şu ana kadar.... Mesaja git »
Moto G4 & G4 Plus - Ana başlık & Kullanıcılar Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Arkadaşlar bu telefon rehberi nerede saklıyor bilen var mı? benim bazı numaralar kendiliğinden siliniyor rehberden.... Mesaja git »
60 tl rot balans ücreti çok mu? ACİL başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Direksiyon tam ortada iken hafif sola gidiyor araç, servis bu araçlarda sıfırlama diye bişey yok diyor ama servise güvenmiyorum çünkü anlamıyorlar.... Mesaja git »
60 tl rot balans ücreti çok mu? ACİL başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Merhabalar, benim aracın(partner) direksiyon tipi "Kremayer tipi, elektrohidrolik değişken destekli" olarak geçiyor. Sizce sıfırlama olur mu olmaz... Mesaja git »
Moto G4 & G4 Plus - Ana başlık & Kullanıcılar Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
arkadaşlar benim şarj %2 ye düşüveriyor birden aslında daha fazla olmasına rağmen. çünkü gerçekteki şarjı kadar gidiyor 2 göstermesine rağmen. çözü... Mesaja git »
Moto G4 & G4 Plus - Ana başlık & Kullanıcılar Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Bugün şarj 30 iken telefonu kapatıp açtım şarj %2 gösterdi tekrar açtığımda, ilk defa böyle oldu. karşılaşan oldu mu hiç böyle bir şeyle?... Mesaja git »
o zaten sürekli aktif gözüküyor ama uyarı çıkmıyor artık. aynı yerde bildirimler var onu da kapatırsan büyük ihtimalle sorun kalmaz.... Mesaja git »
uygulamalar-3 nokta-sistem işlemleri ordan Motorola? güncelleme yi seçip durmaya zorla deyin. telefonu kapatıp açınca tekrar yapmak gerekiyor y... Mesaja git »
Arkadaşları

yüksel75

TAŞKIN OTOGAZ SITKI USTA

Sigorta Eksperi
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Peugeot
Mobil cihaz
Nokia
Operatör
Türk Telekom

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.126