Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
tamerasker
Gerçek AdTamer Asker
Doğum Tarihi8 Aralık 1990
Konumİstanbul,Gaziosmanpaşa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Eylül 2010
2. el mesaj sayısı: 9
Son mesaj tarihi: 9 sa. önce
Son giriş tarihi: 9 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Dell Inspiron 7567 - Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (9 sa. önce)
arkadaşlar ses driverı olarak dell sitesinden hangisini indiriyoruz ALC mi yoksa hd audio driver mı?... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] 21 KASIM Black Friday!!! başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Horizon kutulu 89 liraya var aslında fakat ps4 3 oyunlu bundle dan cıkan kutuyu gönderiyorlarmıs üzerinde satılamaz ibaresi bulunan, ne kadar sağlıklı... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] 21 KASIM Black Friday!!! başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Peki deluxe edition almamda bir fayda var mı base oyun ile arasında 40 tl fark var... Mesaja git »
Arkadaşlar horizon zero down almayı düşünüyorum Fakat önceden daha uygun indirim görmüş sizce yılbasında fiyatlar daha da düşer mi?... Mesaja git »
W10 RS3 1709 | Windows 10 Rehberi | Resimli Anlatımlar | İpuçları başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
https://tb.rg-adguard.net üzerinden indirilen iso lar iyimidir dostlar sıkıntı yaratırmı... Mesaja git »
Hersene fm almıycam diye kendime söz veriyorum Şimdi bu fiyata alınmaz mı be :D... Mesaja git »
Dell Inspiron 7567 - Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Keskin birşey değmediği sürece cizilmesi kolay değil. Soğutucu konusunda alttaki fan cıkışları içeri çekiyor arkadakiler dışarı üflüyor diye biliyorum... Mesaja git »
[PS4] FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
1 haftadır aynı sorunu yaşıyorum lvl 13 te kaldım catalog ürünlerini acamıyorum... Mesaja git »
[PS4] FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Beyler bronze paketle milyonlar kasan arkadaşları öerak ediyorum cidden kâr oluyor mu... Mesaja git »
[PS4] FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Beyler sağ açıkta willian mı salah mı yoksa mkhitaryan mı? Hangisini tercih etmeliyi ? En hızlıları salah ancak pas konusunda diğerleri önde... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Steam ID: tamerasker
Psn: tamcobar

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094