Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
tamerasker
Gerçek AdTamer Asker
Doğum Tarihi8 Aralık 1990
Konumİstanbul,Gaziosmanpaşa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Eylül 2010
2. el mesaj sayısı: 9
Son mesaj tarihi: 13 gün önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
nba icin monthly bundle değer mi beyler?... Mesaja git »
Dell Inspiron 7567 - Ana Konu & Kullanıcı Klübü başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Mouse takılması ses gecikmesi sorunları yazılımsal ama benimde tek uyuz oldugum nokta; dota ve cs go da rastgele zamanlarda 1 snlik (belki daha az 0.5... Mesaja git »
Dell Inspiron 7567 - Ana Konu & Kullanıcı Klübü başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Benim eski masaüstünde de bu 1 sn lik donma muhabbeti vardı bende yazılımsal oldugunu düşünüyorum çünkü gta 5 bf 1 gibi oyunlarda yaşamadım bu sorunu... Mesaja git »
Dell Inspiron 7567 - Ana Konu & Kullanıcı Klübü başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Beyler cs go ve dota da [sadece bu iki oyun] rastgele fps düşmesi yaşıyorum anlık 1 saniye falan sürüyor arada bir oluyor sorun ne olabilir fps dotada... Mesaja git »
Dell Inspiron 7567 - Ana Konu & Kullanıcı Klübü başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
gpu sıcaklık değerleriniz nasıl beyler ben en yüksek gta 5 te 69 derece gpu gördüm... Mesaja git »
Dell Inspiron 7567 - Ana Konu & Kullanıcı Klübü başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
beyler nvidia sitesindenn notebook için olan driverı mı kuruyoruz? bende ayarlarda bazı ayarlar eksik "birden fazla ekran/karma" tarzında bir ayar var... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
witcher 3 goty shadow of mordor goty outlast + whistleblower ve bir summer sale daha benim için biter :)... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Korku seven varsa outlast 4.5 bedava efsane oyun.... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
İyi bayramlar öncelikle. Almayı düşündüklerim; Bioshock complete Outlast Witcher 3 Stardew valley Son of rome... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Droyunda witcher 3 goty 27? site güvenilir mi beyler... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Steam ID: tamerasker

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.086