Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
tamerasker
Gerçek AdTamer Asker
Doğum Tarihi8 Aralık 1990
Konumİstanbul,Gaziosmanpaşa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Eylül 2010
2. el mesaj sayısı: 9
Son mesaj tarihi: 7 dk. önce
Son giriş tarihi: 7 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Dell Inspiron 7567 | Ana Konu | Kullanıcılar Klübü başlıklı konuya yorum yazdı (7 dk. önce)
Her yerden yükledim driverları test ettim... Mesaja git »
Dell Inspiron 7567 | Ana Konu | Kullanıcılar Klübü başlıklı konuya yorum yazdı (4 sa. önce)
donma sorunu nvidia driverı kaynaklı onu kaldırdıgımda düzelmişti ama tekrar kurdum, ses sorununda da realtek driverı hiç açılmıyor wavemaxx audio aç... Mesaja git »
Dell Inspiron 7567 | Ana Konu | Kullanıcılar Klübü başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Crack yok daha hiç aktif etmedim key girmedim daha doğrusu lisanslı kullanma amacı ile yükledim... Mesaja git »
Dell Inspiron 7567 | Ana Konu | Kullanıcılar Klübü başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Yazılımsal olduğu kesin tabikide. Bu arada 1703 yüklü şuanda. Bu benim 2. ürünüm ilkinde leke var diye birebir değişim yaptırdım onda da aynı sorunla... Mesaja git »
Beyler 128gb ssd ve freedos modelini 1 haftadır kullanıyorum sorunları yazacağım test edebilenler etsin. - Seste bir sorun var ilk gelen uyarı sesi (... Mesaja git »
Beyler vatan bu geceye kadar değilmiydi :) bitmmiş kampanya... Mesaja git »
Ürünü alan arkadaşlardan biri HDD tune ile 1 tb hdd HEALTH başlığına bakabilir mi spin retry count sarı gösteriyor bende de.... Mesaja git »
Dell Inspiron 7567 | Ana Konu | Kullanıcılar Klübü başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Hocam yok servise verdiler yeni makinada bandrollü kutudan cıkıyor rahat ol:))... Mesaja git »
Dell Inspiron 7567 | Ana Konu | Kullanıcılar Klübü başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Arkadaşlar ürünün birebir değişimini yaptım Ebrar bilgisayar gercekten ürününün arkasında duruyor. Sorgusuz sualsiz yenisini verdiler çok teşekkür edi... Mesaja git »
Dell Inspiron 7567 | Ana Konu | Kullanıcılar Klübü başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Yani 4 gün oldu daha değişim yaparlar dite düşüyorum... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Steam ID: tamerasker

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.090