Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
tamerasker
Gerçek AdTamer Asker
Doğum Tarihi8 Aralık 1990
Konumİstanbul,Gaziosmanpaşa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Eylül 2010
2. el mesaj sayısı: 9
Son mesaj tarihi: 17 gün önce
Son giriş tarihi: 7 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Dell Inspiron 7567 | FPS Drop Ve Mouse Tıkanması Çözümü başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
hocam mobility centerdan yüksek performans olayını açtım. regediti indirmeden yapsam ayarları olur mu? Birde %99 yapmışsınız pilde ve prizde onun sebe... Mesaja git »
Dell Inspiron 7567 - Ana Konu & Kullanıcı Klübü başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Fps düşme sorununu çözdüyseniz bana linkleyebilirmisiniz? Birde bende bir sorun var arkadaşlar BS playerda film izlerken ekran parçalanıyor diğer prog... Mesaja git »
Dell Inspiron 7567 - Ana Konu & Kullanıcı Klübü başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
yazılım kaynaklı fps problemleri oldugu kesin. cs go, dota gibi oyunlarda fps drop yaşıyorum. 60sabit fps ten bir anda 45 e düşüyor sonra tekrar 60. B... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
nba icin monthly bundle değer mi beyler?... Mesaja git »
Dell Inspiron 7567 - Ana Konu & Kullanıcı Klübü başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Mouse takılması ses gecikmesi sorunları yazılımsal ama benimde tek uyuz oldugum nokta; dota ve cs go da rastgele zamanlarda 1 snlik (belki daha az 0.5... Mesaja git »
Benim eski masaüstünde de bu 1 sn lik donma muhabbeti vardı bende yazılımsal oldugunu düşünüyorum çünkü gta 5 bf 1 gibi oyunlarda yaşamadım bu sorunu... Mesaja git »
Beyler cs go ve dota da [sadece bu iki oyun] rastgele fps düşmesi yaşıyorum anlık 1 saniye falan sürüyor arada bir oluyor sorun ne olabilir fps dotada... Mesaja git »
gpu sıcaklık değerleriniz nasıl beyler ben en yüksek gta 5 te 69 derece gpu gördüm... Mesaja git »
Dell Inspiron 7567 - Ana Konu & Kullanıcı Klübü başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
beyler nvidia sitesindenn notebook için olan driverı mı kuruyoruz? bende ayarlarda bazı ayarlar eksik "birden fazla ekran/karma" tarzında bir ayar var... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
witcher 3 goty shadow of mordor goty outlast + whistleblower ve bir summer sale daha benim için biter :)... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Steam ID: tamerasker

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.133