Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
tamerasker
Gerçek AdTamer Asker
Doğum Tarihi8 Aralık 1990
Konumİstanbul,Gaziosmanpaşa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Eylül 2010
2. el mesaj sayısı: 9
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
BATTLEFIELD 1 (PS4 ANA KONU) ÇIKTIII! SAVAŞ BAŞLASIN..! başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Bende de donma sorunu yok sadece arada fetih modunda eskisi gibi fps düşüşü ve ağırlaşma oluyor. Oyun dijital... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] OCAK INDIRIMI!!! başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Arkadaşlar bir sorum olacak bir oyunu kardeşlik olarak kullanırken diyelim goty edition ya da season passli sekilde aldık. bF1 den örnek vereyim. Kard... Mesaja git »
BATTLEFIELD 1 (PS4 ANA KONU) ÇIKTIII! SAVAŞ BAŞLASIN..! başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 gün önce)
BATTLEFİELD 1 TÜRKÇE OLARAK GELİYOR ! Battlefield 1 Ekim’de çıkacak! Teması 1. Dünya Savaşı olacak ve 21 Ekim'de resmi ... Mesaja git »
BATTLEFIELD 1 (PS4 ANA KONU) ÇIKTIII! SAVAŞ BAŞLASIN..! başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Önceki fps droplardan kötü mü hocam? Fetih modunda droplardan dolayı oyun ağırlaşıyordu bende suan daha da mı arttı?... Mesaja git »
Dell Inspiron 7567 - Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Cevaplarınız için teşekkür ediyorum arkadaşlar.... Mesaja git »
Dell Inspiron 7567 - Ana Konu başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 gün önce)
normal bende de öyle.... Mesaja git »
Dell Inspiron 7567 - Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Beyler, dell quick set kurdum, system tray’de (saat yanı) 2 icon geldi biri 9 biri de kilit şeklinde bir icon fakat ne tık ne de sağ tık işlem yapmıyo... Mesaja git »
Dell Inspiron 7567 - Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Açıkçası 1607 de cs go denemedim. Ben daha da geriye en geriye gidip w10 10240 vers. Kurmayı düşünüyorum. Retail vers. Oldugundan eski bilgisayarımda ... Mesaja git »
Beyler bende ps4 slim sahibiyim makina calısırken çıt çıt elektrik genleşme sesi çıkarıyor ara sıra makinayı kapatınca da bir süre devam ediyor. Sorun... Mesaja git »
Dell Inspiron 7567 - Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Ekran kartı, intel graphics ve ses dışında intel işlemci driverlarını da kuruyor musun peki?... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
DELL 7567 Gaming Notebook - PS4 Slim 1TB
Steam ID: tamerasker
Psn: tamcobar
Sistem ve Tercihleri
Steam
tamerasker
Notebook
Dell 7567

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078