Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
nugonika
Gerçek AdOgün AKIN
Doğum Tarihi8 Kasım ****
Konumİstanbul,Zeytinburnu
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Eylül 2010
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Amazon Kindle Paperwhite 2 (Temiz ve Sorunsuz) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Ürün Amazon Kindle Paperwhite 2 modelidir. Üründe herhangi bir sorun ve sıkıntı bulunmamaktadır. İhtiyaç fazlası olmasından dolayı satılmaktadır. Ürün... Mesaja git »
BEDAVA SİNEMA BİLETİ VODAFONE YANIMDA başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 ay önce)
vodafone yanımda sinema bileti adet 6 lira . 15 adet vardır. KOŞULLAR VEGEÇERLİ OLDUĞU SİNEMALAR. 2 ve üzeri alımlarda fiyatım 5 lira SİNEMA BİLET... Mesaja git »
magzter üyeliği - yıllık 28.95 TL başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
beni de yazın hocam.... Mesaja git »
Spotify Aile Premium Paket,Artık 14,99 TL! başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
Valla yukarıda yazılanlara göre devam ediyormuş. Fakat biz şu an enparasız bir aile kurduk. Dilerseniz 6 aylık 15 TL'den katılabilirsiniz. Yer mevcu... Mesaja git »
Spotify Aile Premium Paket,Artık 14,99 TL! başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
Arkadaşlar aramızda enparalı varsa bir aile kuralım? Meticulous , telal , Xanthomonas , Gesetzlosen , Closer... Mesaja git »
Oluşturulacak veya oluşturulmuş aileye +1 olabilirim. Bilginize.... Mesaja git »
ViscoPlus Tam Ortopedik Yatak" Fırsatı -Özel kampanyalarla! başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
TS260959 numaralı siparişim ile havaleyi gerçekleştirdim ve beklemeye başladım. Bu siparişi vermemde en çok etken yazılan yorumlar ve tavsiyeler oldu.... Mesaja git »
adreseyemek sitesinden 5 kitap hediye başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
"hem karnınız hem kafanız doysun" diye slogan önerimi de yapayım. gerçekten harika bir kampanya.... Mesaja git »
MAKSİMUM KALİTE 4 ADET 50ML AÇIK PARFÜM 50 TL -- KARGO DAHİL başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Siparişlerimizi verdik. Heyecan içerisinde bekliyoruz. Kokular geldikten sonra hakkındaki görüşlerimi buradan ileteceğim.... Mesaja git »
MAKSİMUM KALİTE 4 ADET 50ML AÇIK PARFÜM 50 TL -- KARGO DAHİL başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Merhaba, GK-65 : Victoria Secret GK-13 : Channel Change GE-33 : Lacoste Red GE-38 : Rochas stoğunuzda mevcut mu acaba? İyi çalışmala... Mesaja git »
Arkadaşları

ome r

gozdeacıkparfum
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.092