Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
conqueror93
Gerçek Ad 
KonumAdana, Aladağ
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Eylül 2010
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 28 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
158 dolar civarı toplam 550 lira... Mesaja git »
[NedenAllahım] 2018 Haziran'a mesaj bırakın. Konu uplanacak :) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
14 hatice hanim kacti mi .... Mesaja git »
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
Merhaba amazon.de sitesinde 133 euro olan dt990 dun vergi istemezken bugun son sayfada vergiyle 160 euro gibi bir fiyat istiyor nedenini bilen var mi... Mesaja git »
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (12 ay önce)
Ben de ikisinden biri ucuzlar mı diye bekliyorum ... Mesaja git »
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir yıl önce)
İlk kez Amazon'dan alışveriş yapacaklar, detaylı bilgi sahibi olmayanlar, kafasına soru takılanlar başta DUYURULAR kısmını okuduktan sonra direkt ... Mesaja git »
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Ben de superluxe bakmıştım ama malzeme kalitesi sıkıntılı olduğu söyleniyor kendiliğinden bozulduğunu söyleyenler var. Takstar 2050, takstar pro80 v... Mesaja git »
Gemini HSR-1000 (takstar pro 80) İnceleme başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Merhaba 50 dolar civarı HI 2050 buldum almayı düşünüyorum. Pro 80 ile HI 2050 ile ses kalitesi arasında çok fark var mıdır? Neye göre tercih edilmeli?... Mesaja git »
[sizer=red]Oyun Muhabbeti - Eski ve Yeni Oyunlar Arasındaki Farklar başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Yeni oyunlare eskilere göre daha zevksiz geliyor, Yeni oyunları alması indirmesi kurması artık ayrı dert.... Mesaja git »
Hi-fi'dan ödüllü kulaklık - SoundMagic E10 - İncelemesi Geldi! başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Mp4nation.net... Mesaja git »
xduoo x2 vs sansa clip başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
G3 e gore hissedilir derecede daha iyi sesi var sansa clipte kullandim ondan daha kaliteli oldugunu dusunuyorum yalniz 320 veya flac yuklemen elzem... Mesaja git »
Arkadaşları

furkan713
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.141