Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Tafo-1907fifa
Gerçek Adtafo
Doğum Tarihi26 Şubat ****
MeslekSaatçi
İlgi AlanlarıXbox one x
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Eylül 2010
2. el mesaj sayısı: 7
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: bir ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları33
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
XBOX ONE DiGiTAL OYUN KARDEŞLiĞi ve TAKAS başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
1. Bu konu sadece Donanımhaber kullanıcılarına dijital oyun alım/satım konusunda aracı olacaktır. DH Yönetimi hiçbir şekilde satış detaylarına, satışt... Mesaja git »
XBOX ONE DiGiTAL OYUN KARDEŞLiĞi ve TAKAS başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Fifa 19 için kardeşlik arıyorum dm yazabilirsiniz... Mesaja git »
NAT'ı Open Yapma Rehberi ( Xbox One ) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 ay önce)
Selamlar iyi forumlar. Bu konuda birçok kişiye rastladım sıkıntı çeken. Özellikle ilk kez bağlananlar bunlarla baya uğraşıyor. Bende bu konuda bildikl... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Alınık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Alınık. Oyun adı: Fifa 18 Pri-Sec: pri Türkçe İletişim: Dm... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Alınık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Ps4 pro için Fifa 18 Türkçe öncelik seç hesap arıyorum iletişim pm den haber verirseniz sevinirim arkadaşlar... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Oyun: Fifa18 Hak: Seç Bölge: US Fiyat: 90TL Ödeme: Enpara Garanti Yapı Kredi. İletişim: Dm/ WhatsApp. ... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Alınık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Alınık Fifa 18 Türkçe arıyorum. Pm den ulaşabilirsiniz Arkadaşlar... Mesaja git »
Alınık fifa 18 acil lüffen Seç pri farketmez türkce olursa iyi olur... Mesaja git »
[PS4] FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
YÖNETİM'DEN NOT: Konu içerisinde coin satışı yapmak yasaktır. COIN SATIŞI İLE ALAKALI TÜM MESAJLAR silinerek mesaj sahibine 1 uyarı puanı verilece... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Alınık İlanlar) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
6. Satışlarınızla ilgili detayları lütfen PM , Telefon ya da başka özel mesajlaşma kanalları üzerinden gerçekleştiriniz. Konuda satış detayları i... Mesaja git »
Arkadaşları

van_hoijdonk

isa_tr

ynryilmaz

rumi

Algenthor

BasicWarrior

aragorn1905

Gs_Emre

QSerdar_TR

system44

uuslu

ilkermurat

Executor1905

Muhibbi

Evr-FB

woodgate

babon

urtur

Fifaz

Burak-09k

mamitek

dikkat mersinli

mertkai

cagricinar

Laseer

Yeezy

GnCfNrLi

saintTR1

micoudmk

aygunn

bbnnoglukml

buqrahancomulu

zugu
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
MacBook
Otomobil
BMW
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PS4
Takım
Fenerbahçe
TV
LG
Klima
Mitsubishi Heavy
Ses Sistemi
Bose
Notebook
Apple
PSN ID
tafo-1907
Hakkında

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.313