Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
experienced
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,Fatih
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Ekim 2005
2. el mesaj sayısı: 302
Son mesaj tarihi: 19 gün önce
Son giriş tarihi: 22 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları10
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Delikli ekranı saklamanın yolunu Oppo buldu başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
10 yıl kullanmak üzere bir araç alacak olsanız tercihiniz ne olurdu? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Alacağın herhangi bir manuel araba düzgün bakarsan 10 yıl binersin.... Mesaja git »
Suyu ayırmak çok kolay değil, hadi halletin depolamak ayrı bir durum, hadi depoladın nasıl bir araçta kullanacaksın teknolojisi o kadar basit değil, h... Mesaja git »
Oğlum yoğun bakımda dualarınızı bekliyoruz başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Allah yardımcınız olsun, bir an önce yavrunuz sağlına kavuşsun.... Mesaja git »
Emlakçıdan Paramı Alamıyorum. başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Ben konunun emlakçılık mesleği ile ne ilgisi var anlamadım, düzgün bir emlakçı alıcının da, satıcının da hakkını korur. Bence emlakçılardan daha çok e... Mesaja git »
Evli arkadaşlar geçinebiliyor musunuz? başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Geçiniyoruz ama yatsınamaz şekilde hayat standartımız düştü, eskisi gibi dışarıda yemek yemiyoruz haftada 1 gün değil de ayda 1 gün oldu, bi konsere a... Mesaja git »
Neden evleneyim ki? başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Yaşım 36 belki 5 yada 6 yıl önce senle aynı fikirlere yakıdım şu an çocuğumdan eşimden 1 gün uzak kalayım aklım onlar da kalıyor, hayatı paylaşıp, se... Mesaja git »
Eşimi kaybettim kansere yenildik! başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Annemi 8 sene ve Babamı 5 sene önce kanserden kaynettim. Yaşım 36, eşim 32, 3.5 aylık bir çocuğum var. Kendimi senin yerine koydum dostum ve acını anl... Mesaja git »
Freesync için Yapılan Masrafa Değiyor mu? başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
144 hz güzel bir olay freesync, gsync filan boş iş. (freesync monitör kullandım, şu an gsync kullanıyorum.)... Mesaja git »
DEVLET TWITCH VE YOUTUBE ŞAKLABANLARINA VERGİ KESSİN! başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Vergi zaten ödeniyor. Derdin ne senin?... Mesaja git »
Arkadaşları

dogmatik

Majorümsü Minör

mBenJi

Mister No

adigesave

arathorn55

Saab9000

gameoverr

Sputnik1

Sealine
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
test
Otomobil
Kia
Mobil cihaz
LG
Operatör
Türk Telekom
ISS
Uydunet
Oyun Platformu
PC
Takım
Galatasaray
World of Warcraft
Rogue
Steam
Yabiuza
Motosiklet
Honda

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109