Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mercatroz
Gerçek Ademre emre
Doğum Tarihi19 Aralık ****
Konumİstanbul,Kadıköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Eylül 2010
2. el mesaj sayısı: 19
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: 8 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları8
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Xbox için Black Friday (Kara Cuma) indirimleri başladı başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Konsolda lokasyonu değiştirmeye gerek yokta us vpn ile kodu microsoft dan reedem etmek gerekiyor bir de redeem ederken amerikan adresi girmeni istiyor... Mesaja git »
Xbox için Black Friday (Kara Cuma) indirimleri başladı başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Ac odyssey ile fifa 19 u sırayla 40 ve 30 dolara aldım amazondan gift card alarak... Mesaja git »
Red Dead Redemption 2 ( XBOX ONE ) ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Hocam oregondan bir adres buldum internette random oregon adresi üreten bir site vardı oregon eyalitinde vergi yoktu o adres ile satın aldım kredi kar... Mesaja git »
Red Dead Redemption 2 ( XBOX ONE ) ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Us hesabı açmadan da reedem oluyordu neyse sağlık olsun umarım beğenirsiniz oyunu... Mesaja git »
Valla ben amazondan direk alıp reedem ettim hiç vpn ile uğraşmadan... Mesaja git »
Bende amazondan 60 dolara aldım hafta sonu evden çıkmıcam heralde... Mesaja git »
Evet mobil sitede gözükmüyordu masaüstünde only for customer located in United States yazıyor... Mesaja git »
Teşekkür ederim öyle yapcaz artık 60 dolara, amazonda global ya da region gibi bir ibare yok vpn ile reedem etmem gerekirse ban filan yemem dimi... Mesaja git »
Oyunun digital code unu amazon dan alsam burda hiçbir şey ile uğraşmadan direk reedem edebilir miyim?... Mesaja git »
Xbox servis başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
1 hafta ise iyi forumda okuduğum kadarıyla 30 günde geri alamıyanlar olmuş ama biraz eski mesajlardı... Mesaja git »
Arkadaşları

Fleetwood Mac

Uncy

karatepe

mehmet-4747

Traygator

olioli21

BareBlue

Kroxos
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: xk3y wifi dongle
Alıcı: BareBlue
Tarih: 22 Mayıs 2014; 22:57:27
Yorum
Çok dürüst ve yardımsever bir arkadaş Ürün için ücret istemedi. Israr ettim, gönlünden ne koparsa dedi. Tutarı Soma daki kardeşlerimizin ailelerine göndericeğini belirtti. Ve yaptı da. Bana bağış dekontunu göndermiş :) Ürüne gelince. Fazladan kendi kullandığı uyumlu USB çoklayıcıyı da hediye etmeyi ihmal etmedi, beni büyük bir sıkıntıdan kurtardı. Ürün elime ulaşana kadar ve çalıştığını teyit edene kadar arayıp sordu, yardımcı oldu :) Her zaman gönül rahatlığı ile iletişimde kalabileceğiniz çok ince bir Dost. Alış-Veriş ten öte insanlığınız için çok teşekkürler ederim...
Genel Puan

Ürün: Satilik 9 xbox oyunlari (MW3, RDR, Halo, AC:R GEOW3,Batman, FİFA12, ME2,Crysis 2)
Alıcı: baronur
Tarih: 10 Temmuz 2012; 13:36:58
Yorum
cok ılgılı durust bır satıcı herturlu guvenıp ıstedıgınız herseyı alabılırısınız..tesekkurler
Genel Puan

Ürün: Satilik kinect sensor + 2 oyun
Alıcı: DarkTranqlty
Tarih: 9 Temmuz 2012; 16:40:06
Yorum
Sorunsuz bir alışveriş, kendisine teşekkür ederim.
Genel Puan

Ürün: Batman: AC
Alıcı: Guest-960471B1F
Tarih: 2 Mart 2012; 23:01:35
Yorum
Satıcı kaynaklı hiçbir problem olmadı.
İmza

İ.D BİLKENT ÜNİVERSİTESİ Computer Science
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Renault
PSN ID
Emrenass
Xbox Live GamerTag
Emrenass
Dünyadan Futbol
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109