Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
haxar
Gerçek AdA B
Doğum Tarihi31 Aralık ****
Konumİstanbul,Beşiktaş
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Eylül 2010
2. el mesaj sayısı: 74
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
FM 2018 Mavi ekran sorunu, oyunda donma başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Cok tesekkurler kontrol ediyorum hemen... Mesaja git »
FM 2018 Mavi ekran sorunu, oyunda donma başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
ASUS GL553VD-DM032T i7-7700HQ 16GB 256GB SSD 1TB 4GB GTX1050 15.6 Windows 10... Mesaja git »
FM 2018 Mavi ekran sorunu, oyunda donma konusunu başlattı (dün)
Bu problemleri yaşayan var mı başka? Ara ara oyunu kaydedirken oyunda donma oluyor, ya da gün atladığım zaman oyun donuyor ve mavi ekran hatası alıyor... Mesaja git »
23 yaşında ilk sevgilisi olan bir insanın dramı başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Çok haklısın. Bugün gün içinde ara ara özlesemde, şuanda kafam daha rahat... Mesaja git »
23 yaşında ilk sevgilisi olan bir insanın dramı başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Bugün kafam biraz daha rahat, gece vakti evde yalnız olmama rağmen onu kafama takmadım. Ama onun beni böyle çabuk kenara atabilmesine şaşırıyorum nası... Mesaja git »
Biliyorum evet. Ve bunlara rağmen onu kabul ettim o ise beni kenara attı resmen, ne yapmaya çalıştı anlayamadım/anlayamıyorum... Mesaja git »
Benim yalanım kendimi kötülüyor, ben doğrusunu bir süre sonra söyleyecektim zaten. Ama kendimi hiç sevgilisi olmamış bir insan olarak göstermek isteme... Mesaja git »
23 yaşında ilk sevgilisi olan bir insanın dramı başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Haklısın kişiliğimden çok ödün verdim normalde hiç kimsenin ağzına bakmam ne diyor diye, ama bu kıza böyle yaptım ve beni bu durumda bıraktı.... Mesaja git »
23 yaşında ilk sevgilisi olan bir insanın dramı başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Aradığım cevap buydu galiba, çok haklısın dediğin herşeyde tam nokta atışı yapmışsın. İyi ki cevap yazdın çok sağ ol.... Mesaja git »
Kendi kendime düşünüyordum geçmişi kirli olan bir insan sana iyi kapak attı diye, benim okul başarım da iyidir, gelecekte iyi para kazanırımda... Ama ... Mesaja git »
Arkadaşları

ByZeK

berkke

Jersey Devil

elkarun

Fenerli Jön
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
LG
Operatör
Vodafone
ISS
Vodafone
Oyun Platformu
PC
Takım
Fenerbahçe
TV
Samsung
Dünyadan Futbol
Real Madrid CF

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.234