Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
killer83
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,Beşiktaş
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Ekim 2005
2. el mesaj sayısı: 8
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 18 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 gün önce)
sıfır araç alanlar ,sıfır araç teklifi alanlar , aldıkları araçların markasını modelini ARACIN LİSTE FİYATINI ,ARACI NE kadar ALDIKLARINI varsa adıkla... Mesaja git »
parfum siparisi vermistim 4adet yorumumu yaziyorum ilgilenen arkadaslar olabilir. Bircok acik kapali tester ucuz freeshop satisi olan parfum kullandim... Mesaja git »
malum otel kampanyasi kacti. suanda puanlari en mantikli kullanip kapatmak icin yuksek katsayili yurtici otel tabsiyeniz var mi?... Mesaja git »
gozdeacikparfum bana 2 erkek 2 bayan kokusu olmak uzere suan elinizde stok olan 4 en kalıcı parfumu soyler misiniz? Yada daha once alisveris yapan ark... Mesaja git »
beyler kartı kapatmadan önce puanları en karlı kullanma nedir? yani oran olarak. yurtfidisi- ici, otel altin farketmeden dusunursek?... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
tarafsiz bir sekilde bu cihazi Xiaomi mi Note 3 ile kiyaslayabilecek (+ ve -ler) birisi var mi? not: ayni mesaji xiaomi forumunada atiyorum... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
SAMSUNG Galaxy Note Fan Edition Forumuna Hoş Geldiniz ! Bu sayfanın güncelleme tarihi 06 Mart 2018 SAMSUNG Galaxy Note Fan Edition ... Mesaja git »
Xiaomi Mi Note 3 (SICAK FIRSATLAR) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
tarafsiz bir sekilde bu cihazi Samsung Note Fe ile kiyaslayabilecek (+ ve -ler) birisi var mi? not: ayni mesaji samsung forumunada atiyorum... Mesaja git »
Seagate Harici 4TB:147 TL/2TB:90 TL/12TB:631 TL FİYAT HATASI başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
pcde normal harddisk olarak kullanmak istiyorum o yuzden harici ile isim yok ama yapilabilir mi bilmiyorum. edit: fiyat hatasi bu yeni farkettim. bu s... Mesaja git »
Seagate Harici 4TB:147 TL/2TB:90 TL/12TB:631 TL FİYAT HATASI başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
icini söküp pcde kullanabilir miyiz? kesin bilgi verbilecek var mi?... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.094