Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
killer83
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,Beşiktaş
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Ekim 2005
2. el mesaj sayısı: 8
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
WORLDCARDDAN HAFTASONU 45 TL PUAN başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
ayni gun 3 farkli migros kabul edilir mi?... Mesaja git »
sagol hocam. en azindan buradan yazms oldum alacaklarin bilgisi olur.... Mesaja git »
oglen siparis verdim hala siparislerim kismina eklenmedi. musteri hiz aradim oyun cikinca gelir falan gibi sacma biseyler soylediler.... Mesaja git »
playstoredan alip kod gelen var mı?... Mesaja git »
VIEWSONIC 23.6" VX2457-mhd AMD FreeSync™ 75 Hz 1MS GAMING MONİTÖR dün 510du yetişemedik 619tl oldu. viewsonic ve aoc kıyaslayabilir misiniz... Mesaja git »
SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
sıfır araç alanlar ,sıfır araç teklifi alanlar , aldıkları araçların markasını modelini ARACIN LİSTE FİYATINI ,ARACI NE KADAR ALDIKLARINI varsa adıkl... Mesaja git »
STEELSERIES SIBERIA 100 İYİ MİDİR? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
bende bu sorularin cevabini merak ediyorum. amazon vs ugrasmaya degermi yoksa bu siteden bu kulaklik almak oyunlarda yeterli mi?... Mesaja git »
Amazon Rehberi başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
ilk sayfada su laptop gozume carpti ancak detayli bilgi bulamadim. HP 17 – Y020NG (W6Y02EA) 43.9 cm (17.3 inch HD + Laptop (AMD Quad-Core A8 7410 APU... Mesaja git »
son 2 ay cok bos gecti adios. miles&smiles 1 tl 2mil guzel gibi kampabya vs takip etmeye gerekte yok ne dersiniz adiostan o tarafa gecmenin vakti geld... Mesaja git »
idea stick 300 prjeksiyon baglantısı konusunu başlattı (4 ay önce)
arkadaslar merhaba. lenovo ideacentre stick 300 minipdeki görüntüyü vga girişli projeksiyona aktarmak için hdmi dişi- vga dişi dönüştürücü kullanac... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.125