Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
yakuperd
Gerçek AdYAKUP ERDOĞAN
Doğum Tarihi20 Ocak 1979
Konumİstanbul, Maltepe
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Eylül 2010
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Ben masterpass üzerinden yaptım ve yatmadı. Saolasın.... Mesaja git »
E-Hamal yapıpta world puan ı yatan var mıdır?... Mesaja git »
Vakıfkart İnternet alışverişlerinize 30 TL Worldpuan! başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Benim de yatmadı. Vakıfbank ta itiraz zor iş.... Mesaja git »
Bence de Sendito Zeynep fiyat/fayda otelidir. Özellikle 2 çocuklu aileler için Bungalow odalar fiyat açısından diğer otellerden çok iyidir. Puanlar da... Mesaja git »
Tarih ve saati iletir misin? Dönüş saatleri sabah erken dışında bulamadım.... Mesaja git »
Dün akşam aldım. Yurt içi Otel. Adios premium katsayı 2.226. 2048 tl Otel için 920 tl wp verdim... Mesaja git »
Parafly ve Paraf Nisan Kampanyası başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Ben dün gratis ten 100 tl aldım. Hem gratis hem de nisan puanlarını aldım.... Mesaja git »
Dün 15:00 gibi kayıt bıraktık. Aradılar. Ela Quality Resort belek aldık. 3 gece benim 2 gece eşimin kartındaki puanlar ile aldık. Hem ben hem de eşim ... Mesaja git »
Setur da alkolsüz bir oteli ilk kez görüyorum. İlgilenenler için alternatif olabilir.... Mesaja git »
Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Hem biletix hem de 29 ekim haftasonu world puanı yatan var mıdır?... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.125