Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kırmızı pelerin
Gerçek AdFaruk YAVUZ
Doğum Tarihi11 Nisan 1992
MeslekÖğrenci
İlgi AlanlarıNotebook, Portatif Ses Cihazları, Mobil Cihazlar, Alışveriş
Konumİstanbul,Ümraniye
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Eylül 2010
2. el mesaj sayısı: 285
Son mesaj tarihi: 5 sa. önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
İnternette Kotaya Hayır! SKANDAL Kararı TÜRKSAT Doğruladı başlıklı konuya yorum yazdı (5 sa. önce)
Anladım. O halde 2-8 arası kullanımlar da 100 GB'a eklenmeyecek sanırım. Bizde aile apartmanı olduğundan 100GB 10 günü görmeden doluyor. Çoluk çocuğ... Mesaja git »
İnternette Kotaya Hayır! SKANDAL Kararı TÜRKSAT Doğruladı başlıklı konuya yorum yazdı (5 sa. önce)
Beyler Türk Telekom mevcut kullanıcılara duyuru falan yapmıyor mu? 16MBit 100GB kullanıyorum. 100 olunca ne olacak tam olarak; kotaya ek ücret mi g... Mesaja git »
Samsung Galaxy S8/S8 plus Fırsatları paylaşımları başlıklı konuya yorum yazdı (5 sa. önce)
N11'de ürün kuponu olan varsa 3949-200 = 3749? S8... Mesaja git »
GETİR 25TLİK ÜRÜN 5TL[İLK SİPARİŞTE] başlıklı konuya yorum yazdı (5 sa. önce)
Geçiyor, geçen serüvene banka kartlarını da ekledik ... Mesaja git »
Forumda bazı sayfalar geç açılıyor. Favoriler sayfasını açıyorum, herhangi bir favori konumdaki son mesaja git butonuna basıyorum saniyeler sürüyor aç... Mesaja git »
Çek Satış & Takas Bölümü başlıklı konuya yorum yazdı (17 sa. önce)
Üç adet 3D film biletine ihtiyacımız var acil. (Normal salon, Şirinler filmi, İstanbul )... Mesaja git »
Cevap için teşekkür ederim. Fakat piyasada bu ürünler Fakir, Arzum, Arnica gibi basit markaların çoğunluğunda satılıyor. Homend'in de yaygın bir... Mesaja git »
Fakir Darky ya da Starky düşünüyoruz. Starky yaklaşık 100? pahalı. Çekme aparatı düz oluşundan ve seviye ayarlaması olduğundan hoşuma gitti. Hepa fil... Mesaja git »
Dikey süpürge tavsiyesi olan var mı, elektrikli ucuz modeller arasında ?... Mesaja git »
Axess limit dusurmeme taahhütune chippara başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Dinsizin hakkından imansız gelir mantığından hareketle pek de yanlış bir davranış olmuyor bu yapılan. Bankaların yaptıkları yanında ne ki 100₺ c... Mesaja git »
Arkadaşları

mydershark

mezarci baba

ozcan_dk

limonumsu
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
HAYAT KIZGIN BOĞA,
BEN KIRMIZI PELERİN
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Lenovo
Mobil cihaz
Huawei
Operatör
Türk Telekom
ISS
Türk Telekom
Takım
Galatasaray
Notebook
Lenovo
Dünyadan Futbol
FC Barcelona
Basketbol
Cleveland Cavaliers
İşlemci
Intel-i3
Milli Takımlar
Türkiye

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.154