Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kırmızı pelerin
Gerçek AdFaruk Cloak
Doğum Tarihi11 Nisan ****
MeslekÖğrenci
İlgi AlanlarıNotebook, Portatif Ses Cihazları, Mobil Cihazlar, Alışveriş
Konumİstanbul,Beykoz
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Eylül 2010
2. el mesaj sayısı: 295
Son mesaj tarihi: bir sa. önce
Son giriş tarihi: 6 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (bir sa. önce)
Gillette Proshield ürünleri %40 indirimli. 4+1 set 32 kusur lira. Bana bak kapsamında değerlendirilip 22 küsure alınabilir. Edit: Denedim kasada, bu... Mesaja git »
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (6 sa. önce)
Sadece Boyner'de kullanılabilecek 20P hediyesi. Bkz; migroskop s.48 * 60₺ değerinde sayılması için 300₺ üstü alışveriş yapılmalı Boyn... Mesaja git »
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (15 sa. önce)
Arkadaşlar bilgisiz, tecrübesiz kasiyerler dolayısıyla, konuyla ilgili tecrübesi olmayan yeni arkadaşların kampaya kodlu alışverişlerde mağdur olmama... Mesaja git »
Ben de 23,50?'ye 8GB kullanıyorum ama bir türlü fiyat anlaşması yapamadık bu dönem. O yüzden geçiyorum, çekim ve internet konusunda bana yetiyor. Hots... Mesaja git »
Yeni Yil 8GB Tarifesi 29TL-(TürkTelekom) başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Arayıp iptal edebilirsin henüz geçmediği için... Mesaja git »
Online geçiş 8 ay 1 GB değil üst mesajımda açıkladığım gibi 4 ay 2 GB şeklinde.... Mesaja git »
Numara taşıma ile en avantajlısı Lifecell Fırsat 5GB / 34 TL 25GB Lifecell (2GB Face&Twitter + 5GB Fizy + 5GB TV + 5GB LifeBox + 5GB Dropbox + 5GB De... Mesaja git »
Yeni Yil 8GB Tarifesi 29TL-(TürkTelekom) başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Otomatik geçiş olursa 20? geçiş ücreti var. Ondan tirsiyorum. Bir de ben çok aradım bu ara , direkt yaparlar diye korkuyorum ??... Mesaja git »
Yeni Yil 8GB Tarifesi 29TL-(TürkTelekom) başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Maalesef oyle. Eğer %30 tanımlı ise şu an için verdikleri en uygun fiyat Prime ile Tanış (10GB) için vergi dahil 35? oluyor. %50 bize de verilse alaca... Mesaja git »
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Desteğiniz ve mesajlarınız için hepinize teşekkür ediyorum. Neyseki olay şu şekil sonuçlandı ve karşı taraf da ceza yedi: Kaldığımız yerden devam.... Mesaja git »
Arkadaşları

mydershark

akabey_55

dusundurucu

Demorres

ozcan_dk

limonumsu
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
HAYAT KIZGIN BOĞA,
BEN KIRMIZI PELERİN
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Lenovo
Mobil cihaz
Huawei
Operatör
Türk Telekom
ISS
Türk Telekom
Takım
Galatasaray
Notebook
Lenovo
Dünyadan Futbol
FC Barcelona
Basketbol
Cleveland Cavaliers
İşlemci
Intel-i3
Milli Takımlar
Türkiye

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.125