Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
asasinsov12
Gerçek Adcihan yok
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Eylül 2010
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 13 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
DİKEY GEÇİŞ SINAVI (DGS) [ANA KONU] [23 TEMMUZ 2017] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Ek herleştirme için okula kayıt yaptırmamak gerekiyor değil mi ? Özet geçecek arkadaş bar mı çok makbule geçer... Mesaja git »
DİKEY GEÇİŞ SINAVI (DGS) [ANA KONU] [23 TEMMUZ 2017] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Arkadaşlar kaçıncı sınıftan başlayacağımızı hangi derslerden muaf olduğumuzu okulu arayarak öğrenebilir miyiz kayır olmadan ? Birde ek tercih ne zaman... Mesaja git »
Ne zaman açıklanır tercihler ?... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Beyler bir şey sorcam Beşiktaşın avrupa maçları içerde dışarda hepsini veriyor mu trt ?... Mesaja git »
DİKEY GEÇİŞ SINAVI (DGS) [ANA KONU] [23 TEMMUZ 2017] başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Hangi yönden söyledin biraz açar mısın ??... Mesaja git »
DİKEY GEÇİŞ SINAVI (DGS) [ANA KONU] [23 TEMMUZ 2017] başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Ben de mimarlık tercihi yapıcam puanım 236. Özel okullar tutuyor sadece istanbul izmir kıbrıs kafam karışık valla ne yapıcam bilmiyorum..... Mesaja git »
İstediğim bölüm geçen sene 250 ile almış benim notum 236 girme ihtimalim var mıdır ?... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Saat kaçta çekiliş?... Mesaja git »
Günaydın beyler. Antalya maçını izledim kendimce yorumlayım. Cenki çok beğendim bu sene çok hırslı hazırlık maçlarında da gördük bu adamda büyük değiş... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Pepe çelmeyi takınca da PENALTI! diye böğürdü cahil adam... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.109