Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Dreazz
Gerçek AdEithan Max
Doğum Tarihi30 Haziran ****
Meslek[/center]
KonumAnkara,Yenimahalle
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Eylül 2010
2. el mesaj sayısı: 59
Son mesaj tarihi: 15 gün önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları12
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
https://twitter.com/continentaltire/status/961973206503505920 global hesap da özür twiti atmış. özetle hatalı videoyu yüklemişiz sosyal medya sayes... Mesaja git »
Araba aldik fiyat nasil sizce? başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
öncelikle hayırlı olsun hocam. bunun sebebi de şu olabilir 2015 model 2016 çıkışlı 1.2 style panoramik cam tavanlı 11bin km de geçen yıl aralıkta 46 y... Mesaja git »
Lpg hiç bu kadar avantajlı olmamıştı. başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
neden alıntılayan kimse ne denmek istendiğini algılayamamış... Mesaja git »
Türkiyenin konumu itibariyle çizerken bir bütün olarak kaybolabiliyor arada burda kasıt olduğunu sanmıyorum fakat continentalin yaptığı ya kasıt ya ka... Mesaja git »
milliyetçi değilim ve milliyetçiliği mantıklı bulmayan biriyim video meselesinde de size katılıyorum. Genel olarak rezil olduk kavramında durdum ben s... Mesaja git »
dünyaya rezil olduk meselesi benim de önceden taktığım ama şimdi saçma bulduğum bi şeydir. Sen yardım etsen iyilik yapsan doğruyu konuşsan kimse takma... Mesaja git »
PTT Messenger tanıtıldı! PTT Messenger nedir? başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
mesele whatsappın google ın millisi değil bence mesele bunu kimse yapmadan yapmak turkcellin tarayıcıdan da görüyoruz insanlar alıştığı ve çoğunluğun ... Mesaja git »
2 günde verdiğimiz şehit sayısı çok ya çatışmalar daha ciddi bi hal alıyor ya da stratejide bi hata var... Mesaja git »
bilgisayar mühendisi dediğin adam matematiği fiziği bilmesi lazım dünyanın neresine gidersen git bunları bilmeden bölümü de geçemezsin yoksa herkes se... Mesaja git »
İnsanların kırmızı ışıkta geçmesi.(Artık yıldım) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
ben de ışıkta duruyorum diye çok fazla korna yiyorum ilginçtir adam bide yanımda durup camı açtırıp atar yapıyor.... Mesaja git »
Arkadaşları

BERGX

VeRMİNaaRD

Guest-F90373FB4

Urahara0

karatepe

G. Giralomo Casanova

Wood Pecker

devEngineer

Taha Sanay

4Numara

astortx

deniz caliskan
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Laptop
Otomobil
Hyundai
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Vodafone
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PC, PS4
Takım
Fenerbahçe
Steam
dreazz06
Notebook
Samsung, Toshiba
PSN ID
delast06
Game Center
Delast06
Clash of Clans
Delast06
Hakkında
PSN:delast06
Nintendo Friend Code:1521-3580-6215

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.172