Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Dreazz
Gerçek AdEithan Max
Doğum Tarihi30 Haziran ****
Meslek[/center]
KonumAnkara,Yenimahalle
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Eylül 2010
2. el mesaj sayısı: 59
Son mesaj tarihi: 21 sa. önce
Son giriş tarihi: 8 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları12
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
[SON DAKİKA] TÜRK HAVA SAHASI KUZEY IRAK'A KAPATILDI! başlıklı konuya yorum yazdı (21 sa. önce)
Irak kerkük ü tamamen alcak mı? Peşmerge geriye çekilip orda mı bekleyecek yoksa çatışmak istemiyor mu anlamadım... Mesaja git »
yoldan geçerken bakıyorum ve onu sordum zaten baktığım taraftan hiçbişey görünmüyor zaten... Mesaja git »
Mr.Robot (2015) | 3.Sezon 11 Ekim başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
2.sezondan sonra başlamayıp bırakcaktım bir bölüm izleyeyim dedim bence güzeldi ama böyle devam etmez yine sakinleşir gibi yine de bir sezon daha şans... Mesaja git »
Aynen demek istediğimde bu bir kaliteye uzanana kadar bu şekil böyle devam etmemiz bence iyidir.... Mesaja git »
hocam ne kadar savaşsalar da kendilerini genelde bir olarak görüyolar fakat türk biri bu doğru değil dese propogandanı farklı biyerde yapar mısın diyo... Mesaja git »
Çözüm: 'Türkiye'yi Batıdan Korumakta!' başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
herkesle güzel ilişki kuran bir adamdan herkese çatan bir adama.Kim ne derse desin Atatürk çok erken ayrıldı ve hiçbir kesim tam anlamıyla onun görüşü... Mesaja git »
Bu adamlar o oyunu sattığında ülkeye katkısı var mı var milliyetçiliği her yere sokmamak lazım yoksa hedef kitle olan avrupa oynamaz propoganda olarak... Mesaja git »
hergün önünden geçiyorum içine girmedim uzaktan bakınca yeşillik vs yok açılma tarihine kadar mı yapılacak acaba?Ayrıca kapatılan AOÇ ne olacak hayvan... Mesaja git »
333 Anka Kule Projesi başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
gökdelen mevzusunda da şehrin bir bölümünün gökdelenlere ayrılması geri kalanında belli yüksekliğe çıkılmaması tarafındayım mesela Ankarada konya-eski... Mesaja git »
333 Anka Kule Projesi başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
seçim döneminde aklına gelen projeyi sayıklıyodu melih gökçek yapcaklarından değildi.Bi yerde okuduğuma göre de bu projeyi göstermiş yapacak firma gel... Mesaja git »
Arkadaşları

BERGX

VeRMİNaaRD

emre_93_

Urahara0

karatepe

G. Giralomo Casanova

Wood Pecker

devEngineer

Taha Sanay

4Numara

astortx

deniz caliskan
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Laptop
Otomobil
Hyundai
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Vodafone
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PC, PS4
Takım
Fenerbahçe
Steam
dreazz06
Notebook
Samsung, Toshiba
PSN ID
delast06
Game Center
Delast06
Clash of Clans
Delast06
Hakkında
PSN:delast06
Nintendo Friend Code:1521-3580-6215

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.127