Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Dreazz
Gerçek AdMuhammed Kaya
Doğum Tarihi30 Haziran ****
Meslek[/center]
KonumAnkara,Yenimahalle
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Eylül 2010
2. el mesaj sayısı: 59
Son mesaj tarihi: 12 gün önce
Son giriş tarihi: 9 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları12
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bu sayfanın aynısından nasıl yapabilirim başlıklı konuyu favorilerine ekledi (12 gün önce)
Merhaba arkadaşlar şu anda işsizim ve farklı bir sektörde freelance olarak çalışıyorum, kendime kartvizit niteliğinde basit bir web sayfası yapacağım ... Mesaja git »
FIRAT KALKANI OPERASYONU / MENBİÇ'E GİRİYORUZ... başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
liveumap de sivilleri korumak için rusya ya verdiler diyor. böyle şeyleri okuyunca sinirleniyorum medyayı çok güzel kullanıp çok güzel oynuyolar.Bakal... Mesaja git »
Java başlama başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
youtubeda bilgisayar kavramları var gayet güzel anlatıyor geç keşfettim ama diğer videoları izlerken bir nebze sıkılabiliyodum fakat dediğim kanal işi... Mesaja git »
FIRAT KALKANI OPERASYONU / MENBİÇ'E GİRİYORUZ... başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
ypg ile olan sınırımıza amerika bayrağı asılı zırhlı araçlar çekilmiş gerçekten amerika izninde olduysa bize vurdurtmayacak gibiler ypg yi rusyada ypg... Mesaja git »
FIRAT KALKANI OPERASYONU / MENBİÇ'E GİRİYORUZ... başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
hewalleri nerden takip ediyosunuz... Mesaja git »
Vodafone Esnek Spotify paketime neler oluyor başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
bende aradım az önce mevcut kullanmakta olan abonelerde iptal olmicak dedi... Mesaja git »
İnternet nasıl çalışır ? başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
hepsini çorba edersin ve herşeyi bilmen çok zor heveslisin bende öyle ama tek bi işte uzmanlaşmak daha çok işine yarar bu dönemde zamanla birçok şeyi... Mesaja git »
İnternet nasıl çalışır ? başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
hocam yanlış anlama da hergün farklı bi konuda yardım istiyorsun ne iş yaptığınızı merak ettim nasıl hergün farklı konuya girebiliyorsunuz ve bu konul... Mesaja git »
Almak istediğiniz araba ve kullandığınız araba nedir? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
şuanda yaşıma uygun olduğundan 118i istiyorum ileride 320 520 falan yada d sınıfı herhangi bir arabada olur fakat şuan i20 var... Mesaja git »
Ahsen Tv'de Devrimci Gençlerle Sert Tartışma başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bu adamı hiç sevmiyorum fakat ilk kez hak verdim sanırım videoda olduğu kadarıyla hiç bişey olmamış hatta gülüyodum olay bianda kavgaya dönüştü anlaya... Mesaja git »
Arkadaşları

BERGX

VeRMİNaaRD

emre_93_

Urahara0

karatepe

G. Giralomo Casanova

Wood Pecker

devEngineer

Taha Sanay

4Numara

astortx

deniz caliskan
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Laptop
Otomobil
Hyundai
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Vodafone
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PC, PS4
Takım
Fenerbahçe
Steam
dreazz06
Notebook
Samsung, Toshiba
PSN ID
delast06
Game Center
Delast06
Clash of Clans
Delast06
Hakkında
PSN:delast06
Nintendo Friend Code:1521-3580-6215

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.129