Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
x-calibur
Gerçek AdMurat Köse
Doğum Tarihi21 Nisan 1975
MeslekCivil Engineer
İlgi AlanlarıMETU 98
KonumAydın,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Eylül 2010
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 15 sa. önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları14
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Götürür neden götürmesin. Aynen devam 15000 kmde yada az daha götürür derseniz 20000 bile olabilir.... Mesaja git »
★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★ | ANDROID 7.1 başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Dün gece oneplus kamera uygulamasını kurdum ama modlama falan deniyordu direk çalıştı bu uygulama hiç sorunsuz, başka bir uygulama mı yükledim anlama... Mesaja git »
★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★ | ANDROID 7.1 başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
İşt en kötüsü de bu, hiç bir şey yapmadığınız halde suçlanmak birde bunu ispat edememek. Ben telefonun batarya şişmesinden dolayı yamulabileceğini düş... Mesaja git »
★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★ | ANDROID 7.1 başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Boşverin arkadaşlar GM nin derdi bizi germesin,yamulsada yamulmasada adamlar peynir ekmek gibi satıyorlar birbirimizi üzmeyelim. İphone dedinde aklım... Mesaja git »
Geçmiş olsun hocam, inşallah ellerine düşmeyiz diyelim hocam.... Mesaja git »
★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★ | ANDROID 7.1 başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Hemen garanti kapsamında götürün hocam,telpa değiştirir eğer o şekilde şişmiş ise... Mesaja git »
★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★ | ANDROID 7.1 başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Arada çok iyi teklifler geliyor hocam iyi okuyup değerlendirmek lazım, bu şekilde gelen teklifler başka yerde yok, iptal ettikten sonra Vodafone sites... Mesaja git »
★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★ | ANDROID 7.1 başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Vodafone yanımda uygulaması yüklü değil. Bu direk ekrana çıkan bir mesaj. Dıp diye bir ses ve hoparlör ses ikonu çıkıyor ve mesaj teklif beliriyor.... Mesaja git »
Maalesef yok herhalde,aynen dediğiniz gibi,şak diye çıkıyor ekrana ve bir işlem yaparken bassanız direk geçiyor.bana da bir ara 19 tl 3gb 600dakika 50... Mesaja git »
2.1 olanları maalesef çakmanın çakması gibi,ben ondan da almıştım araçta hata sinyali yaktırdı. Donanım Hardware v 1.5 olacak yazılım software 2.1 ola... Mesaja git »
Arkadaşları

DD252Admin

ertanx

Kerosen

semih37

kocausta*

1200gs

beyzade0606

klima5505

Peaky

SkyTech74

DeAtHeR

Anisotropic

recepsahin30

Mehmetakn
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
"Suskunluğum asaletimdendir. Her lafa verecek cevabım var.
Ama bir lafa bakarım laf mı diye ,
bir de söyleyene bakarım Adam mı diye"
Hakkında
"Suskunluğum asaletimdendir. Her lafa verecek cevabım var.
Ama bir lafa bakarım laf mı diye ,
bir de söyleyene bakarım Adam mı diye"

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.184