Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
x-calibur
Gerçek AdMurat Köse
Doğum Tarihi21 Nisan 1975
MeslekCivil Engineer
İlgi AlanlarıMETU 98
KonumAydın,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Eylül 2010
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları14
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★ | ANDROID 7.1 başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Hocam ben zamanında Nokia lumia yı anneme vererek yeterince onu deli ettim bunu da veremem artık bakalım bu oreo çakması negro gelirse komple telefo... Mesaja git »
★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★ | ANDROID 7.1 başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Güncelleme arefesinde bir sıkıntı paylaşayım, bu son güncellemeden sonra benim telefon uygulaması tuhaf oldu. Birisini arayacağım vakit rehberdeki ism... Mesaja git »
Ariston Genus Premium EVO Kullanıcıları... başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Aynen, kıyas yapma hocam, az yakıyor diyenin evi nasıl hangi cephe dış ortam sıcaklığı ne, belki içerisi bile sizin evden daha soğuktur. konforu nasıl... Mesaja git »
Ariston Genus Premium EVO Kullanıcıları... başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
2.3.7 1 falan yapın,0 devamlı sirkülasyon.... Mesaja git »
Ariston Genus Premium EVO Kullanıcıları... başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Allah razı olsun, bu servis ekranında 2.8. servis parametreleri kısmı var dün gece orayı takip ettim. Ayarlanan sıcaklık,Giden su sıcaklığı ve dönen s... Mesaja git »
2.2.0 parametresi nedir?... Mesaja git »
O.T.Oda termostatı olarak Sensys mi kullanıyorsunuz?... Mesaja git »
Ev 158 metrekare tapuda geçen, ama içerisi net 110 metrekare. Denizlide bu aralar pek soğuk yok ve ev ara kat, gaz beton duvarlar başkada yalıtımı yok... Mesaja git »
Teşekkürler hocam, sarfiyat şükür sanki fazla değil 45 derecede çalıştırıyorum 6 m3 harcamış. Uzun zaman sonra ilk defa kombi kullanıyoruz, üniversite... Mesaja git »
Teşekkürler, 1. dediğinizi bende yapayım inşallah. 2. kısma gelirsek, mobil sistem var evde (kollektörlü sistem tüm vanalar sonuna kadar açık) kalorif... Mesaja git »
Arkadaşları

DD252Admin

ertanx

Kerosen

semih37

kocausta*

1200gs

beyzade0606

klima5505

Peaky

SkyTech74

DeAtHeR

Anisotropic

recepsahin30

Mehmetakn
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
"Suskunluğum asaletimdendir. Her lafa verecek cevabım var.
Ama bir lafa bakarım laf mı diye ,
bir de söyleyene bakarım Adam mı diye"
Hakkında
"Suskunluğum asaletimdendir. Her lafa verecek cevabım var.
Ama bir lafa bakarım laf mı diye ,
bir de söyleyene bakarım Adam mı diye"

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.250