Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
garip1mühendis
Gerçek AdKamil Dinleyici
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 31 Ağustos 2010
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 11 ay önce
Son giriş tarihi: 10 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Arif V 216 başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
HP OMEN KULLANICILARI KLUBÜ&ÜRÜN İNCELEMESİ başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Merhabalar, sistem analizini yapmama problemini 3 gündür araştırıyorum ben de aynı sıkıntıyı yaşıyorum.... Mesaja git »
HP OMEN KULLANICILARI KLUBÜ&ÜRÜN İNCELEMESİ başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Ürünü alalı 5 ay oldu ve sağ taraftan ses geliyordu. Önce bunun fan ile ilgili olduğunu, fan dönerken bir şeye çarptığını düşünüyordum ki sanırsam yan... Mesaja git »
Abra vs Omen Çok Aradayım Yardım başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
4 günlük monster kullanıcısıyım, iade ettim ürünü. Almayın derim, zilyon tane sebep var tek tek yazamayacağım ama almayın.... Mesaja git »
Yaratır, eğer Experience'a girip oyunu optimize edersen sistem ayarlarına en uygun çözünürlükte ve detaylarda oynarsın. Tabiki bazı oyunların görüntü ... Mesaja git »
Monster Tulpar T5 V13.1 başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Alma... Mesaja git »
Hocam omendeki 128gb aynı model bende var. Vatandan aldım.... Mesaja git »
29 Ağustos vatan KDV indirimi başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Bu modeli geçen hafta aldım. Monster'ın 1060lı modelini kullanıyordum, WASD tuşları yanıyordu resmen. İade ettim ve kurtuldum allahıma çok şükür. HP ... Mesaja git »
Merhabalar benimde elime dün ulaştı cihaz. Tek sıkıntı 128gb ssdnin yetersiz olması gibi duruyor.... Mesaja git »
Sipariş vermek üzereyim Lütfen Acil başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
T5 v13.1 modelinin youtube videosunun altında,yorumlarda anlatmaya çalıştık sorunlu olduğunu. Okumanızı tavsiye ederim.Bana kalırsa almayın.... Mesaja git »
Arkadaşları

BJK

TTumen
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109