Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
selim20
Gerçek Ads ö
KonumAmasya,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 29 Eylül 2005
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Cosa Oda Termostatı Kombi ve Klima Kiti Hakkında Herşey başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Hocam 3 termometrede aynı yerde duruyor.Rüzgar durumu bile yok.Hatta bir tanesini sıfır olarak yeni açtım. Markasıda testo diğer iki termometre arasın... Mesaja git »
Rgb wifi kontroller başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Elektrik gidince tekrara devreye giriyor.Anahtar ile çözüm buldum .işim bitince kapatıyorum tuştan.... Mesaja git »
Cosa Oda Termostatı Kombi ve Klima Kiti Hakkında Herşey başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
merhabalar; Cosa da kalibrasyon sorunum var.3 tane termometrem var aynı yerde duruyorlar. Cosa +1 dereceden fazla ölçüm gösteriyor.Bu kalibrasyonun şa... Mesaja git »
RGB Şerit Led Kontrolcü Frekans Sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Aynı frekans sorunu bendede vardı ben bunu wireless olan sistemle değiştirdim.Ancak ondada elektrik gidince sistem kapalı olmasına rağmen çalışıyor.Çö... Mesaja git »
Rgb wifi kontroller konusunu başlattı (4 ay önce)
Tv arkasına kumanda ile renk değiştiren rgb led yaptım.Ancak kapattığımda elektrik kesilip gelince ışıklar yanmış halde buluyorum.Acaba sebebi ne olab... Mesaja git »
Amazon Türkiye Fırsatları başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 ay önce)
Xiaomi 70Mai Akıllı 1080P 130 Derece Araç Kamerası ₺ 249 Huawei Mate 20 Lite, 64 GB, Siyah (Huawei Türkiye Garantili) ₺ 2.331 Apple iPh... Mesaja git »
iOS 12 [ANA KONU] - iOS 12.1.2 Kullanımda başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
iphone 7 emoji gelmedi mi ben mi yapamıyorum.Nereden yapılacağını bilen var mı?... Mesaja git »
Apple AirPods [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Arkadaşlar benim şöyle bir problemimi var bt ile bağlantı yaptıktan sonra 2 kere tıklama tuşlarını siri haricindeki oynatma/duraklat ve sonraki parçay... Mesaja git »
Bir bilgiye ihtiyacım var.Önceden tılgın modem ile wep bağlantısı seçip ordaki şifreleme sistemini kullanıyordum.Daha sonra hem cep telinde hemde wind... Mesaja git »
İnceledim 1 2 3 ve 6 daki renkleri bağlamışlar diğerleri boş olarak yapılmış.Bende bu dizilimle yapıp o uçları bağlamam çalışır diye düşünüyorum.Teşek... Mesaja git »
Arkadaşları

drvimu
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
engineer

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.172