Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
saphine
Gerçek AdErkan Angun
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Ağustos 2010
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Axess ile BiSU’da yıl boyunca %50 indirim başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
bkm üzerinden sipariş verdiğimizde depozito/abonelik parası talep etmiyorlar değil mi? Bilen var mıdır?... Mesaja git »
Enpara'yla HD üyeliğim var 2 gün sonra üyeliğim yenilenecek ve 4K planına geçmeyi düşünüyorum. Ortak izlemek isteyen varsa ulaşabilir.... Mesaja git »
NETFLIX Türkiye'de! --ANA KONU-- başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Enparayla HD planına üyeyim 2 gün sonra üyeliğim yenilenecek eğer ortak olmak isteyen varsa 4K planına geçebiliriz. PM'den ulaşabilirsiniz.... Mesaja git »
: Valencia maçı biletleri başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
arkadaşlar geç oldu biraz biliyorum ama açık kale arkasından fazla bileti olan arkadaşlardan yardım isteyebilir miyim? fazla uçuk olmamak koşuluyla al... Mesaja git »
: FİBA dünya şampiyonası biletleri başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
final grubu maçlarına bilet varsa alabilirim satmak isteyen arkadaşlar varsa pmden ulaşabilirler... Mesaja git »
: 2010 Dünya Basketbol Şampiyonası-Türkiye başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
arkadaşlar forumda yeniyim tam bilemedim ama yarınki rusya ve yunanistan maçına fazladan bir biletim var almak isteyen arkadaşlar mesaj atabilirler... Mesaja git »
: FİBA dünya şampiyonası biletleri başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
bende 1 adet mevcut arkadaşlarımın ekmesi sebebiyle tek gideceğim istersen anlaşabiliriz... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.176