Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
aye aye
Gerçek Admuhammed sarı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Ağustos 2010
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 16 gün önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
ubere üye olmaya çalıştım üye olamadım bi bakar mısınız? başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Bekarım buyrun... Mesaja git »
Cenaze araçları mercedes, Ambulanslar eski model fort transit başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Bu ülkede çokta mantık aramamak lazım. Çokta şapmamak lazım.... Mesaja git »
Evet mikrocerrehiydi. Benim sadece sol tarafta vardı. 3. Derece olmuştu. Damar damar belliydi. Ama ben doktorla konustum mikrocerrahi disinda olani ar... Mesaja git »
Bişey olmaz. Ben varikosel ameliyatının ertesi günü cuma namazına gittim.... Mesaja git »
Logitech z506 209tl teknosa teşhir ürünü başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Bende 1 ay önce kipadan tanesi 160 liraya 2 tane aldım. Birini letgodan 180e zorla sattım... Mesaja git »
Logitech z506 209tl teknosa teşhir ürünü başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
5+1 bir ürün. 45 50 liraya 5 watt lik sistemler var. Hem internette 300 liranin altında yok... Mesaja git »
Logitech z506 209tl teknosa teşhir ürünü konusunu başlattı (17 gün önce)
https://www.teknosa.com/urunler/800025247/logitech-980-000431-z506-speaker?gclid=EAIaIQobChMIvqbg05TX1gIVC5SyCh1Kog_dEAkYASABEgIZg_D_BwE&gclsrc=aw.ds... Mesaja git »
Polise gidip koruma vermelerini isteyin. Ya da ne bileyim hic mi akraba filan yok adamın ağzını yüzünü kıracak. Sizde yanınızda biber gazı tasıyın. An... Mesaja git »
Batı'da Aşk Acısı Var mı? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Olmazmi ya onlarda insan tabi ki vardır. Yani vardır herhalde. Yani ne bileyim olması lazım.... Mesaja git »
Öğretmen olabilmek için. başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Meblağ dır o Mevla değil... Mesaja git »
Arkadaşları

Citizen

Themistokles

-SeloBaba-

izmer609
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.117