Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Boragungoren
Uzaklaştırılmış!Cezasının bitmesine 2 gün 13 dk. kaldı.
Gerçek AdBora
Doğum Tarihi1 Ocak ****
MeslekÖğrenci
Konumİstanbul,Ümraniye
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Ağustos 2010
2. el mesaj sayısı: 31
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
yeni aldigim sigara paketini yolda dusurdum başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Hacı marlboro buldum kırmızı paket daha jelatini açılmamış senin midir :D... Mesaja git »
Muhabbet kuşum öldü hayatımın en acı günü. başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Bizimkide kafes kapağı hep açıktı uyurken burnuma konar gözlerime gagasını koyar koyar uyanırsam omuzuma geçerdi uyanmazsam burnumu ısırır kaçardı ??... Mesaja git »
Volvo tır 2 çocuğun hayatını kurtarırken başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Benim başıma böyle bir şey geldi donup kaldım kitlendim çocuk aynı yönde nasıl kaçabilmiş hala şaşırıyorum... Mesaja git »
Beyler babam beni sürekli por.. başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Oturt bilgisayarın başına öğret kendiliğinden geldiğini anlar bizimkilerde öyleydi baktılar benim açtığım bir şey değil sorun kalkmıştı şuan ad-guard ... Mesaja git »
Beyler babam beni sürekli por.. başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Hacı sorun değil bakmıyorsan gelsin baksın :D... Mesaja git »
Bu dövmeden dolayı RDM'ye alirlar mı ssli başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Adam istediğini yaptırır içi delikanlı olduktan sonra söz delikanlılık yapanlar buyursun :))... Mesaja git »
Apple'a kötü haber: Face ID sistemi özel bir maskeyle kandırıldı başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
İyide bu kafayla gidersek parmak izi almakta kolay?... Mesaja git »
Okullarda neden Rahat, Hazırol diyorlar? Neden sıra oluyoruz? başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Disiplin saygı sevgi hepsinden önce gelir kafasına silah sıkıp döve döve yapmıyorlar saygıyla sevgiyle gösteriyorlar siz çok yanlış düşünüyorsun... Mesaja git »
Okullarda neden Rahat, Hazırol diyorlar? Neden sıra oluyoruz? başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Andımızın okutulması gerekli hatta öğrenciler devlet desteğiyle savaş geçmiş tüm ülke bölgeleri dolaştırılmalı geçmişte size bunu yaptılar diye hiroşi... Mesaja git »
Samsung Galaxy S9 amiral gemisinin yonga seti duyuruldu başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Kesinlikle artık yazılıma önem vermeleri gerekiyor... Mesaja git »
Arkadaşları

xdorukx

ZemberekKuşu

Chet7
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Intel® Core™ i3-530 Processor(4100Mhz),Gigabyte H55M-SH2,2X4GB G Skill Sniper,Msı 6850 1GB 850Gpu Clock 1200 Memory Clock,Razor Copperhead Gaming Mouse,Patriot İNFERNO SSD 100GB,Akasa Venom Cooler,XILENCE 1000W Modüler Power Supply(Game Edition).

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.156