Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ekremmert44
Gerçek Adekrem mert
KonumMalatya,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Ağustos 2010
2. el mesaj sayısı: 7
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
24 mbps mi 35mbps mi olanı bu fiyata aldınız... Mesaja git »
slamlar. aynı pakete +10 tL telefon dahilmi acaba... Mesaja git »
1 Mayıs 2017 Btk AKN ve hız değişikliği ile ilgili bir Turk Telokom çağrı hizmetlisinin yorumu; 8 milyon abonemiz var bunlardan 3 milyonu taahütsüz... Mesaja git »
35 Mbps 100GB Akk 70 ,90tl [Geçiş sağlandı] başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
aynı pakete geçiş talebi yaptım 76 lira istediler... Mesaja git »
Sizce Türk Telekom 1 Mayıs 2017 den önce uygulamaya başlarmı ? başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
https://www.btk.gov.tr/tr-TR/Anasayfa ''6. Sabit şebeke işletmecilerinin AKN uygulanan sabit genişbant internet tarife ve paketlerinde AKN sonra... Mesaja git »
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
sucuk indirimleri nezaman başlayacak acaba?... Mesaja git »
3D BLURAY İSO LARA SES VE ALT YAZI EKLEME başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
lütfen bir sonuç alırsanız burada paylaşalım... Mesaja git »
Oculus Rift Kulübü | Ön Siparişler Açıldı | Ülke Notu! başlıklı konuya yorum yazdı (12 ay önce)
sevgili arkadaşım; bu işle ilgili kişiler pusuda yarınları bekliyorlar. çünkü şu an daha mevzu ham. bahsetmiş olduğun düşük donanımla perfo... Mesaja git »
3D BLURAY İSO LARA SES VE ALT YAZI EKLEME başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Ben daha bulamadım.... Mesaja git »
3D BLURAY İSO LARA SES VE ALT YAZI EKLEME başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Bu bahsetmiş olduğunuz 'THOR' 3DBD.iso 42.1GB lik .ssif parçası ve diğer küçük parçalı .ssif ler parçalı sayılmaz. burada direkt olarak 42.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.188